Wielkanocne „Ja mam, kto ma?” do wydruku za darmo

Gra „Ja mam, kto ma?” na wielkanoc do druku. Zapraszamy do pobierania darmowego pliku PDF z grą, którą dzieci bardzo uwielbiają. Polecamy również rozszerzony zestaw do druku.

Wielkanoc materiały do druku

PDF do druku
Rozszerzony zestaw materiałów do druku na Wielkanoc: karty pracy, napis Wielkanoc, wykreślanki, krzyżówki, gry Memo, Domino, „Ja mam, kto ma?” i klamerkowe karty z cyframi 0-10.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi wielkanocnymi szablonami i materiałami do druku, które są dostępne za darmo na rodzicielskieinspiracje.pl KLIKNIJ TUTAJ, a także wiosennymi KLIKNIJ TUTAJ.

Oferujemy m.in. kolorowanki, szablony, domino, memory, „Ja mam, kto ma?” i karty pracy dla przedszkolaków.

Zestaw „Ja mam, kto ma?” na Wielkanoc można pobrać za darmo, ale zachęcamy do zapoznania się z ofertą 10 innych gier „Ja mam, kto ma?”. Inwestując 10 zł otrzymasz aż 10 różnych zestawów: Litery, przedmioty, owoce, warzywa dodawanie, odejmowanie, matematyka, sylaby, zwierzęta i ogólny. Zakupu możesz dokonać KLIKAJĄC TUTAJ.

,
Ja mam kto ma do druku
Kup na drukatek.pl

Wielkanoc „Ja mam, kto ma?” do druku

Gra „Ja mam, kto ma?” cieszy się dużym zainteresowaniem. Za darmo udostępnialiśmy już zestawy na jesień, zimę, święta Bożego Narodzenia oraz na wiosnę. Teraz zachęcamy do pobierania wielkanocnej edycji.

„Ja mam, kto ma?” na Wielkanoc składa się z 26 kart do druku. Świetnie sprawdzi się więc w grupie przedszkolnej.

Wielkanoc "Ja mam, kto ma?" do druku za darmo

Plik PDF z grą do druku można za darmo pobrać na dole artykułu.

Pobierz “Wielkanoc "Ja mam, kto ma?"”

ja-mam-kto-ma-wielkanoc.pdf – Pobrano 7951 razy – 6,80 MB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo