Więzień Miłości powtórki, ostatni odcinek, streszczenia

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków serialu. Dla wszystkich fanów tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 2 i online na VOD TVP, prezentujemy opis odcinków 513, 514, który jest ostatnim odcinkiem. Więzień Miłości odc. 515 nie zostanie wyemitowany.

Zobacz również: Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Życie każdego rodzica to nie tylko opieka nad dzieckiem, ale również chwila rozrywki dla siebie. Pozwala nam to osiągnąć spokój i lepiej wywiązywać się z wszystkich obowiązków.


KUP WIOSENNE KARTY PRACY (107 stron do druku)

Jedni lubią w wolnej chwili poćwiczyć, inni poczytać książki, a jeszcze inni oglądają seriale. Sporym zainteresowaniem cieszą się nie tylko te z Netflixa, ale również tureckie seriale. Jednym z nich jest Więzień Miłości, który prezentowała telewizja TVP 2.

,

Ostatni odcinek jaki został wyemitowany to Więzień Miłości odc. 515.

Wszystkie odcinki można oglądać jako powtórki w internecie. Więzień Miłości VOD dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji.

Powtórki serialu Więzień Miłości lecą również w TVP Kobieta. Emisja odcinków następuje codziennie o 19:30.

Więzień Miłości streszczenia odcinków

Więzień miłości odc. 513 streszczenie

Oouz wścieka się na Azize, że poszła do Kyklycza, zostawiając gorączkującego Alego. Tarik podstępem spotyka się z Zelihą i prosi o wyjaśnienia. Azize postanawia opuścić rezydencję.

Więzień miłości odc. 514 streszczenie (ostatni odcinek)

Oouz odkrywa knowania Yildiz i ostatecznie z nią zrywa. Tarik spłaca Vakkasa i prosi o rękę Zelihy. Oouz namawia Azize do powrotu do rezydencji. Żulide rozpoznaje w Alim Emira.

Więzień miłości odc. 515 streszczenie?

Sporo osób szuka Więzień miłości odc 515 napisy pl na youtube. Serial zakończył się jednak na odcinku 514.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo