Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków 477, 478, 479, 480.

Więzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków serialu. Dla wszystkich fanów tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 2 i online na VOD TVP, prezentujemy opis odcinków 477, 478, 479, 480

Zobacz również: Piosenka z serialu Kozacka Miłość

Życie każdego rodzica to nie tylko opieka nad dzieckiem, ale również chwila rozrywki dla siebie. Pozwala nam to osiągnąć spokój i lepiej wywiązywać się z wszystkich obowiązków.

Jedni lubią w wolnej chwili poćwiczyć, inni poczytać książki, a jeszcze inni oglądają seriale. Sporym zainteresowaniem cieszą się nie tylko te z Netflixa, ale również tureckie seriale. Jednym z nich jest Więzień Miłości, który po polsku pokazuje telewizja TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17:10.

Dla fanów tej produkcji prezentujemy streszczenia odcinków Więźnia Miłości. W najbliższych dniach można obejrzeć następujące odc. 477, 478, 479, 480.

Więzień Miłości VOD dostępny jest na platformie TVP VOD. Za darmo i bez rejestracji. To jedyna możliwość, aby obejrzeć powtórki serialu.

Więzień Miłości streszczenia odcinków

Więzień Miłości odc. 475 streszczenie

Azize przyznaje się do winy, by wyjść na wolność i odszukać Alego. Żulide odzyskuje przytomność i zaświadcza o niewinności Azize. Koraj chwilowo pozostaje w firmie. Ali w końcu ucieka Zuhre i wraca do mamy.

Więzień Miłości odc. 476 streszczenie

Ajsel ma wyrzuty sumienia, że nie upilnowała Alego. Azize odwiedza panią Żulide, co sprawia, że jej samopoczucie od razu się poprawia. W firmie zjawia się nowy zastępca dyrektora naczelnego, niejaki Tarik, który uratował Selin przed pobiciem.

Więzień Miłości odc. 477 streszczenie

Ouz proponuje Azize, by zamieszkała w rezydencji. W firmie Tarik pomaga przy naprawieniu systemu komputerowego. W domu Szukran zjawia się Zeliha. Ali wpuszcza do domu małą Hayat, która go śledziła.

Więzień Miłości odc. 478 streszczenie

W domu Szukran zjawia się matka Zelihy, która odradza córce zamążpójście. Ali proponuje Hayat, że pomoże jej szukać mamy. Azize odmawia Ouzowi pozostania w rezydencji, lecz Żulide udaje się nakłonić ją do pracy dla rodziny.

Więzień Miłości odc. 479 streszczenie

Yildiz zdobyła informacje, które mają pogrążyć Azize. Zeliha i Samet organizują ślub, a matka Zelihy ma chrapkę na pieniądze przeznaczone na weselisko. Tarik dogaduje się z przyszłym wspólnikiem firmy. Ali opiekuje się chorą Hayat.

Więzień Miłości odc. 480 streszczenie

W obecności Żulide, Yildiz i Ouza niejaki Czezmi oskarża Azize o napaść. Yildiz pokazuje Ouzowi zdobyte informacje na temat rzekomych przewinień Azize. Chytra na pieniądze matka Zalihy kradnie gotówkę przeznaczoną na wesele.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.