Wiosna i grafomotoryka. Darmowe wiosenne szlaczki do druku

Grafomotoryka Wiosna to zestaw szlaczków do druku w PDF. W naszym serwisie można pobrać go za darmo. Łącznie jest to 12 różnych stron do wydruku. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi materiałami.

Wiosenny zestaw pomocy dydaktycznych

7 zł
PDF do druku
Ponad 100 stron materiałów do druku: karty pracy, karty pokazowe, wiosenne kwiaty, bystre oczko, karty klamerkowe (cyfry 1-10), wykreślanki, gry memo i sudoku.

Grafomotoryka na wiosnę do druku

Szlaczki są bardzo ważne w rozwoju umiejętności dziecka. Poprawiają motorykę małą, a także potrafią ćwiczyć cierpliwość, dokładność i koncentrację. Ćwiczenia grafomotoryczne mogą być świetną zabawą. Dzieci z pewnością chętnie będą pisać po śladzie ładnego obrazka, który pozwoli im stworzyć piękny rysunek.

Polecamy również:
Mikołajki materiały do druku
5,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-14% Zimowe karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Sylaby karty do nauki czytania
10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Przygotowowaliśmy więc zestaw wiosennych szlaczków do druku, który składa się z 12 stron. Poniżej można zobaczyć jak wyglądają karty pracy. Plik PDF za darmo można pobrać poniżej. Zachęcamy również do pobierania innych szlaczków do druku dostępnych w naszym serwisie.

Szlaczki na dwie ręce

3 zł
PDF do druku
Zestaw 21 stron ze szlaczkami do rysowania oburącz. Szlaczki na obie ręcę wpływają na rozwój motoryki małej, poprawiają koncentrację, cierpliwość oraz angażują obie półkule mózgu.

Pobierz PDF za darmo z wiosennymi szlaczkami

Pobierz “Grafomotoryka Wiosna”

grafomotoryka-wiosna-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 10949 razy – 305,26 KB
Kup na drukatek.pl
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo