Wiosna karty pracy do przedszkola. PDF do druku

Wiosna karty pracy do druku dla przedszkola i przedszkolaków. Zapraszamy do zapoznania się z nowym zestawem pomocy dydaktycznych PDF. Poziom trudności jest zróżnicowany, a oprócz kart pracy w zestawie „Wiosna” znajdują się karty pokazowe i inne materiały do pobrania.

Wiosenny zestaw pomocy dydaktycznych

7 zł
PDF do druku
Ponad 100 stron materiałów do druku: karty pracy, karty pokazowe, wiosenne kwiaty, bystre oczko, karty klamerkowe (cyfry 1-10), wykreślanki, gry memo i sudoku.

Wiosna karty pracy do druku (przedszkole)

Zestaw „Wiosna karty pracy” z pewnością ułatwi pracę nauczycielkom przedszkola. Świetnie sprawdzi się również dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Część zadań nada się również do uczniów klas 1-3. Wiosenne karty pracy mogą być nie tylko doskonałym sposobem na naukę, ale również zabawę.

W 2024 roku zestaw wiosennych kart pracy został zaktualizowany o nowe materiały do pobrania i wydrukowania. Co się w nim znajduje?

  • 86 stron kart pracy oraz kart do zajęć grupowych (kwiaty + cienie)
  • 14 kart pokazowych z wiosennymi kwiatami
  • Karty klamerkowe z cyframi od 1 do 10
  • Bystre oczko
  • Wykreślanki
  •  Szablony/rysunki/kolorowanki wiosennych kwiatów

Łącznie otrzymujesz więc ponad 100 stron materiałów do pobrania i druku na wiosnę. Cena za wszystkie pliki PDF do druku to jedynie 7 zł.

,

Wiosenne materiały PDF do wydrukowania dla nauczycieli

Zawartość wiosennych kart pracy do druku można sprawdzić na filmie oraz obrazkach.

KUP WIOSENNE KARTY PRACY – 107 STRON ZA 7 ZŁ

Wiosna karty pracy
Tak prezentują się karty pracy na wiosnę dla przedszkola.

Zestaw kart pracy to zbiór zadań dla dzieci, które obejmują różne umiejętności i tematy związane z wiosną i kwiatami. W zestawie znajdują się zadania takie jak policzenie i zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi, policzenie i pokolorowanie odpowiedniej liczby kwadratów, dopasowanie cieni, połączenie par i znalezienie kwiatów bez pary, a także rozwiązywanie krzyżówek, wykreślanek i łamigłówek. Zadania te pomagają dzieciom w nauce liczenia, rozwijają umiejętności logiczne i spostrzegawczość, a także umożliwiają rozwijanie kreatywności poprzez kolorowanie i rysowanie.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również inne darmowe materiały do druku na wiosnę.

Wśród zadań znajdują się również ćwiczenia dotyczące wiosennych kwiatów, takie jak sekwencje, dopasowanie nazw kwiatów i ich cieni, a także nauka o cyklu wzrostu tulipana. Dzieci mogą również ułożyć puzzle z obrazkami kwiatów lub pokolorować karty z wiosennymi kwiatami. Zadania te są nie tylko zabawą, ale także pozwalają na zdobycie wiedzy na temat roślin i ich życia.

KUP WIOSENNE KARTY PRACY – 107 STRON ZA 7 ZŁ

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo