Wiosna napis do druku. Darmowy PDF

Wiosna napis do druku. Pobierz darmowy PDF z dwoma wersjami napisu, który pozwoli Ci udekorować salę lub gazetkę w przedszkolu bądź szkole podstawowej.

Wiosenny zestaw pomocy dydaktycznych

7 zł
PDF do druku
Ponad 100 stron materiałów do druku: karty pracy, karty pokazowe, wiosenne kwiaty, bystre oczko, karty klamerkowe (cyfry 1-10), wykreślanki, gry memo i sudoku.

Napis „Wiosna” to obowiązkowy element wiosennej dekoracji. Można go przywiesić zarówno na oknie, ścianie lub gazetce. Przygotowaliśmy dwie wersje, które w naszym serwisie możesz pobrać za darmo.

Pierwszy napis to kolorowa girlanda z wiosennymi literami. Z kolei drugi napis zawiera ozdobne ramki z kwiatami. Poniżej możesz pobrać plik PDF.

W obu wersjach napisów „Wiosna” każda literka ma rozmiar A4. Oczywiście jeśli potrzebujesz mniejszy napis, to możesz dostosować go w ustawieniach wydruku – zmniejszając skalę lub drukując kilka liter na jednej stronie.

,

W serwisie rodzicielskieinspirace.pl znajdziesz wiele innych materiałów do druku na wiosnę. Serdecznie zachęcamy również do zakupu dużego zestawu kart pracy.

Pobierz PDF z napisami „Wiosna”

Pobierz “Wiosna napis do druku”

wiosna-napis-do-druku.pdf – Pobrano 5264 razy – 1,21 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo