Witamy w przedszkolu. Napis, girlanda, dekoracja do druku za darmo

Witamy w przedszkolu – napis do druku do pobrania za darmo. Przygotowaliśmy dwie wersje dekoracji. W pierwszej każda z literek znajduje się w kwadracie, a w drugiej w trójkątach, które umożliwiają stworzenie girlandy z napisem „Witamy w przedszkolu”. Plik PDF można pobrać poniżej.

Napis „Witamy w przedszkolu” to częsty element dekoracji przedszkolnej. Przydaje się zarówno w szatni, na gazetce w sali, jak i podczas przedstawień. Poniżej można pobrać dwie wersje napisu. Zobacz również znaczki do szatni w podobnej szacie graficznej oraz planszę „Dyżurni” do pobrania za darmo.

ZNACZKI DO SZATNI W TYCH SAMYCH KOLORACH

Witamy w przedszkolu – napis w kwadratowej ramce

Pierwsza wersja dekoracji to literki w kolorowej kwadratowej ramce. Każda z liter jest innego koloru. Litery w tej wersji mają rozmiar 19×19 cm.

Witamy w przedszkolu napis dekoracja

Pobierz “Witamy w przedszkolu napis” WitamywPrzedszkolu-napis.pdf – Pobrano 7128 razy – 900 KB

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Girlanda Witamy w przedszkolu

Druga wersja jest w takiej samej kolorystyce. Różnica w dekoracji polega na tym, że litery umieszczone są w trójkątach, a nie kwadratach, co umożliwia stworzenie efektowej girlandy z napisem „Witamy w przedszkolu”. Litery w tej wersji mają rozmiar ok. 19×16,5 cm. Oczywiście można je lekko zmodyfikować w ustawieniach wydruku.

Witamy w przedszkolu girlanda

Układ napisu na dekoracji można oczywiście dowolnie modyfikować, ponieważ każda litera drukuje się na osobnej kartce.

Witamy w przedszkolu dekoracja

Pobierz “Witamy w przedszkolu girlanda” WitamywPrzedszkolu-Girlanda.pdf – Pobrano 4099 razy – 903 KB

Obie wersje napisu do druku w pliku PDF można pobrać za darmo.

Litery po wydruku warto w miarę możliwości zalaminować, co uczyni napis „Witamy w przedszkolu” trwalszym.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych „Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.