Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 6 (45). Powtórki, streszczenia, ile odcinków?

Wojenne Dziewczyn sezon 4 odc. 6, czyli odcinek 45 popularnego serialu już 24 października. Ile odcinków ma sezon 4? Gdzie oglądać odcinki online na żywo, powtórki VOD? Prezentujemy streszczenia Wojenne dziewczyny odc. 44, 45.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 online

Dotychczasowe trzy sezonu serialu Wojenne Dziewczyny cieszyły się dużym zainteresowaniem i sporo widzów czekało na premierę sezonu 4. Odcinek 45 już 24 października .

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 5 można oglądać o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Jest to odcinek 44. Streszczenia odcinka oraz zwiastun znajduje się poniżej.

Ile odcinków ma serial Wojenne Dziewczyny? Sezon 4 zainauguruje odcinek 40, więc łatwo wyliczyć, że poprzednie sezony miały po 13 odcinków. Tym razem będzie najprawdopodobniej tak samo.

Wojenne Dziewczyny odcinek 45 (sezon 4 odc. 6) ukaże się 24 października.

Powtórki odcinków w TV i internecie

Wszystkie odcinki Wojenne Dziewczyny online można oglądać na żywo – w trakcie emisji w TVP 1 – jak również jako powtórki. Udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl) po emisji w TV.

Wojenne Dziewczyny odc. 45 można obejrzeć również w czwartek o godzinie 0:25 w TVP Seriale oraz w sobotę o 18:30 w TVP 1.

Serial Wojenne Dziewczyny online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 w internecie za darmo.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny odc. 43 (sezon 4 odcinek 4)

Irka jest przesłuchiwana na Szucha. Dziewczyny mają pomysł jak mogą ją wydostać. W tej sytuacji nie pomogą już żadne pieniądze, postanawiają skorzystać z kontaktu Sońki i szantażować Schneidera. Nadal mają zdjęcia wykonane podczas porwania oficera, na których mężczyzna narkotyzuje się morfiną. Sońka ustawia w swoim mieszkaniu nad teatrem spotkanie Meiera z Ewką i Marysią. Siostrzeniec Schneidera nie chce się zgodzić na warunki dziewczyn. Stawia ultimatum, najpierw negatywy, potem uwolnienie Irki. Nagle do teatru wpada oddział żandarmów i sprawy zaczynają się komplikować.

Wojenne Dziewczyny odc. 44 (sezon 4 odcinek 5)

Ewka winą za śmierć Irki obarcza Nitkę, której podczas akcji odbicia dziewczyny z rąk Niemców zaciął się pistolet. Rodzina Szczęsnych chce pochować Irkę na Powązkach wśród bliskich. Dowództwo informuje dziewczyny, że byłoby to bardzo ryzykowne. Marysia zobowiązuje się znaleźć odpowiednie miejsce na grób dla przyjaciółki. Marysia straciła nadzieję na koniec wojny i powrót do normalności. Przestaje się ukrywać, jest jej już wszystko jedno.

Wojenne Dziewczyny odc. 45 (sezon 4 odcinek 6)

Szpital w Hrubieszowie, w którym po wyjeździe Marysi pozostał Andrzej, zostaje splądrowany przez Niemców. Ranny Andrzej dowiaduje się, że od teraz szpital przechodzi w niemieckie ręce a on ma w nim pracować, by ułatwić kontakt z polskimi pacjentami. Po zakończonej tragicznie akcji odbicia Irki, Nitka załamuje się i wyjeżdża ze stolicy do rodzinnej posiadłości pod Warszawą. Kruk i Leokadia wysyłają Ewkę i Marysię na zwiad do Hrubieszowa. Dziewczyny mają ustalić szczegóły dotyczące, coraz częstszych przypadków wywózek dzieci z Zamojszczyzny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.