Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 4 i 5 Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Wojenne Dziewczyn sezon 5 streszczenia. Odc. 4, czyli odcinek 56 popularnego serialu już w niedzielę 2 października. Ile odcinków ma sezon 5? Gdzie oglądać odcinki online na żywo, powtórki VOD? Prezentujemy streszczenia Wojenne dziewczyny odc. 56 i 57.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 ile odcinków?

Dotychczasowe trzy sezonu serialu Wojenne Dziewczyny cieszyły się dużym zainteresowaniem i sporo widzów czekało na premierę sezonu 5. Odcinek 56, czyli odc. 4 sezonu 5, już 2 października.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 4 można oglądać o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Jest to odcinek 56. Streszczenia odcinka oraz zwiastun znajduje się poniżej.

Ile odcinków ma serial Wojenne Dziewczyny? Sezon 5 zainaugurował odcinek 53, więc łatwo wyliczyć, że poprzednie sezony miały po 13 odcinków. Tym razem będzie najprawdopodobniej tak samo.

Wojenne Dziewczyny odc. 57 (sezon 5 odcinek 5) ukaże się dopiero 9 października.

Powtórki odcinków w TV i internecie

Wszystkie odcinki Wojenne Dziewczyny online można oglądać na żywo – w trakcie emisji w TVP 1 – jak również jako powtórki. Udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl) po emisji w TV.

Wojenne Dziewczyny odc. 56 można obejrzeć również w czwartek o godzinie 0:30 w TVP Seriale oraz w sobotę o 18:30 w TVP 1.

Serial Wojenne Dziewczyny online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 w internecie za darmo.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

zastrzelony.

Wojenne Dziewczyny odc. 55 (sezon 5 odcinek 3) streszczenie

Marysia rozpacza po śmierci Andrzeja. Nie może sobie darować, że namówiła go na wniesienie granatów do getta. Jest zdruzgotana i zmęczona tym, co ją otacza. Nie potrafi dłużej sprostać rzeczywistości i nadal działać w organizacji. Ewa uzyskuje zgodę dowództwa i udaje jej się namówić Marysię, aby ta wyjechała do klasztoru do siostry, gdzie doszłaby do siebie. Drogi dziewczyn się rozchodzą. Marysia opuszcza Warszawę. Tymczasem w Złoczewicach sytuacja Chaima i jego rodziny robi się coraz trudniejsza. Tutejszy leśniczy i jednocześnie folksdojcz nabiera podejrzeń, że Węgierscy działają na szkodę Rzeszy. Jakby tego było mało, w majątku pojawia dawna miłość Nitki. Jerzy Odrowąż teraz wyraźnie bardziej zainteresowany panią domu próbuje jednocześnie namówić matkę Nitki na wspólne interesy. Po niefortunnym skoku Magda powoli wraca do zdrowia w kryjówce partyzantów. Cichociemna zaczyna zaprzyjaźniać się z Witkiem.

Wojenne Dziewczyny odc. 56 (sezon 5 odcinek 4) streszczenie

Cichociemna spadochroniarka z Londynu, Magda, ujawnia swoje zadanie. Ma dowiedzieć się jak najwięcej o tajnej, niemieckiej bazie wojskowej pod Warszawą. Dowództwo zarządza obserwację. Magda wraz z odziałem rozpoczyna zadanie. Podczas obserwacji dziewczyny widzą, że do ośrodka przywożeni są sowieccy jeńcy. Jeden z nich próbuje uciec i na oczach dziewczyn zostają zastrzeleni przez Niemców. Ewa ma pretensje do Magdy, że na to pozwoliła. Widać, że nie darzy jej sympatią. Nie pomaga fakt, że Ewka widzi, że pomiędzy Witkiem a Magdą wyraźnie iskrzy. Tymczasem w Złoczewicach częstym gościem jest pan Odrowąż. Przyjaciel gospodarzy sprzed lat adoruje Nitkę, a jednocześnie próbuje namówić rodzinę na świetny interes. Z dużym zainteresowanie obserwuje posiadłość, w związku z czym jego obecność mocno utrudnia ukrywanie Chaima i jego bliskich, nie mówiąc o produkcji broni.

Wojenne Dziewczyny odcinek 57 (sezon 5 odc. 5) streszczenie

Partyzanci potrzebują funduszy na produkcję stenów. W związku z tym planują akcję napadu na furgon pocztowy przewożący pieniądze. Ewa w tym celu urabia jednego z pracowników poczty, co bardzo nie podoba się zazdrosnemu Sońce. Para zdobywa informacje pozwalające na szybkie przeprowadzenie akcji, ale Leokadia nakazuje czekać. Sońka nie słucha zwierzchników i postanawia wziąć sprawy we własne ręce. W tym celu odświeża stare znajomości. Tymczasem Odrowąż chce wynająć od matki Nitki część pomieszczeń w pałacu do produkcji konserw rybnych. Z jakiegoś powodu potrzebuje on dużej ilości pieniędzy. Z kolei Meier przebywa w tajnej placówce badawczej doktora Lunda. Magda i Witek prowadzą zwiad w pobliżu, chcą jak najlepiej rozeznać się w terenie. Trafiają na trop i podążają za dziwną ciężarówką dostawczą, która opuściła placówkę.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general