Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 51 Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Wojenne Dziewczyn sezon 4 streszczenia. Odc. 12, czyli odcinek 51 popularnego serialu już 28 listopada. Ile odcinków ma sezon 4? Gdzie oglądać odcinki online na żywo, powtórki VOD? Prezentujemy streszczenia Wojenne dziewczyny odc. 51 i 52.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 online

Dotychczasowe trzy sezonu serialu Wojenne Dziewczyny cieszyły się dużym zainteresowaniem i sporo widzów czekało na premierę sezonu 4. Odcinek 50 już 21 listopada.

Wojenne Dziewczyny sezon 4 odc. 12 można oglądać o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Jest to odcinek 51. Streszczenia odcinka oraz zwiastun znajduje się poniżej.

Ile odcinków ma serial Wojenne Dziewczyny? Sezon 4 zainaugurował odcinek 40, więc łatwo wyliczyć, że poprzednie sezony miały po 13 odcinków. Tym razem będzie najprawdopodobniej tak samo.

Wojenne Dziewczyny odcinek 52 (sezon 4 odc. 13) ukaże się 5 grudnia.

Powtórki odcinków w TV i internecie

Wszystkie odcinki Wojenne Dziewczyny online można oglądać na żywo – w trakcie emisji w TVP 1 – jak również jako powtórki. Udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl) po emisji w TV.

Wojenne Dziewczyny odc. 51 można obejrzeć również w czwartek o godzinie 0:25 w TVP Seriale oraz w sobotę o 18:30 w TVP 1.

Serial Wojenne Dziewczyny online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 w internecie za darmo.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny odc. 50 (sezon 4 odcinek 11)

Podczas tajnego spotkania Meyer przekazuje Marysi kadry, które wyciął ze swojego filmu. Na usuniętych klatkach widać Marysię, Nitkę i Andrzeja. W ten sposób stara się udowodnić dziewczynie, że może mu ufać. Meyer obiecuje również Marysi, że postara się dowiedzieć, co dzieje się z Andrzejem. Nitka wraz z Zygą zabiera Lusię do swojej rodzinnej posiadłości w Złoczewicach. Jest przekonana, że tam dziewczynka będzie bezpieczna. Po przyjeździe na miejsce spotykają Kostka, który na ich widok zaczyna się dziwnie zachowywać. Ewka chce pomóc Sońce w wykupieniu jego matki z Szucha. Starają się zdobyć pieniądze ze wszelkich możliwych źródeł. Muszą zebrać gigantyczną kwotę.

Wojenne Dziewczyny odc. 51 (sezon 4 odcinek 12)

Volksdeutsch, który szantażuje Jadwigę i Bronkę, żąda, by płaciły mu dwa razy wyższy haracz za milczenie. Kobiety są przestraszone, zwłaszcza że ukrywają w jadłodajni Jasia. Nitka jest milcząca, zachowuje się bardzo nieswojo. W końcu postanawia wyznać dziewczynom, że Margarethe jest jej daleką rodziną.

Leokadia chce, by Nitka obserwowała swoją ciotkę, ma nadzieję, że ich rodzinne więzy mogą okazać się przydatne dla organizacji. Ewka razem z Sońką obmyśla plan odbicia jego matki z transportu. W pewnym momencie chłopakowi puszczają nerwy i prawie demaskuje się przed żołnierzami niemieckimi. Do Ewki dociera, że nie może pozwolić, by przeprowadzali tę akcję na własną rękę. Zdaje sobie sprawę, że w razie niepowodzenia zagrożone może być życie wszystkich aresztowanych.

Wojenne Dziewczyny odc. 52 (sezon 4 odcinek 13)

Marysia i Meier spotykają się w krypcie kościoła, gdzie pochowana jest Irka. Karl przekazuje konspiratorce zdjęcia tajnych niemieckich dokumentów. Informuje także, iż Andrzej ma zostać przeniesiony do ośrodka koło Warszawy. Margarethe organizuje polowanie w rodzinnej posiadłości Nitki w Złoczewicach. Zaproszenie dostaje Martin von Schnitz. Dziewczyny uważają, że to doskonała okazja, by pomścić Irkę. Dowództwo sądzi jednak, że mieszkańców miejscowości mogłyby spotkać represje. Zakazuje wykonania wyroku. Jedynym sposobem na pozbycie się znienawidzonego hitlerowca wydaje się upozorowanie wypadku.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general