Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 13 Streszczenia, ile odcinków, powtórki

Wojenne Dziewczyn sezon 5 streszczenia. Odc. 13, czyli odcinek 65 popularnego serialu już w niedzielę 20 listopada. Ile odcinków ma sezon 5? Gdzie oglądać odcinki online na żywo, powtórki VOD? Prezentujemy streszczenia Wojenne dziewczyny odc. 65.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 ile odcinków?

Dotychczasowe cztery sezony serialu Wojenne Dziewczyny cieszyły się dużym zainteresowaniem i sporo widzów czekało na premierę sezonu 5.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 13 można oglądać 20 listopada o godzinie 20:15 w telewizji TVP 1. Będzie to odcinek 65. Streszczenia odcinka oraz zwiastun znajduje się poniżej. Premiera odcinka 14 sezonu 5 (odc. 66) nastąpi dopiero w grudniu.

Ile odcinków ma serial Wojenne Dziewczyny? Sezon 5 zainaugurował odcinek 53, więc łatwo wyliczyć, że poprzednie sezony miały po 13 odcinków. Tym razem będzie najprawdopodobniej tak samo.

,

Powtórki odcinków w TV i internecie

Wszystkie odcinki Wojenne Dziewczyny online można oglądać na żywo – w trakcie emisji w TVP 1 – jak również jako powtórki. Udostępniane są na TVP VOD (vod.tvp.pl) po emisji w TV.

Wojenne Dziewczyny odc. 65 można obejrzeć również w czwartek o godzinie 0:30 w TVP Seriale oraz w sobotę o 18:30 w TVP 1.

Serial Wojenne Dziewczyny online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP1 w internecie za darmo.

Wojenne Dziewczyny streszczenia odcinków

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 11 streszczenie (odcinek 63)

Sońka zabiera ze sobą Mareczka na ćwiczenia. Na zajęciach nie wszystko idzie, jak powinno. Mareczek i Zyga zostają pojmani przez Niemców. Margharete uczestniczy w przesłuchaniu i rozpoznaje Zygę. Sońka ubłagał Meiera, by pomógł im znaleźć Mareczka i Zygę. Jeńcy mają zostać rozstrzelani w lesie w Wesołej. Grupa pod dowództwem Magdy i Witka zamierza ich odbić. Akcja kończy się sukcesem.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 12 streszczenie (odcinek 64)

Leokadia przesłuchuje Nataszę. Chce dowiedzieć się jak najwięcej o badaniach Lunda. Szansa na uratowanie towarzyszy pilotki jest niewielka. Tymczasem Sońka trzyma w tajemnicy przed Ewą porwanie i odbicie Mareczka. Z kolei Nitka i Zyga zaręczyli się. Ewa dostaje list od Marysi, która rozważa powrót do Warszawy. Margharete jest przekonana, że Węgierscy są zamieszani w sprawę produkcji broni dla powstańców. Naciska na Nitkę, by ta wydała ich w zamian za bezpieczeństwo swoje i matki. Nitka i Leokadia opracowują plan pozbycia się Margharete. Na miejsce zamachu wybierają sklep modystki, która wcześniej pomogła Ewie i Marysi.

Wojenne Dziewczyny sezon 5 odc. 13 streszczenie (odcinek 65)

Do ośrodka Lunda w niewiadomym celu przyjeżdża generał Luftwaffe Erich Deller. Okazuje się, że generał jest fanem twórczości Meiera. Leokadia i Kruk uznają, że próba odbicia jeńców z ośrodka jest zbyt ryzykowna. Ostatnie informacje od Meiera prowokują ich jednak do działania. Zamierzają przejąć wyniki badań, które mają być transportowane samochodem do Lipska. Natasza przekonuje Sońkę, by zabrał ją na akcję. W trakcie przygotowań Magda zmienia zdanie. Postanawia uwolnić jeńców z ośrodka. W ataku giną Wirtz, Lund, Deller i Holke, a oddziałowi Witka i Magdy udaje się przejąć dokumentację i uratować ostatnich jeńców. Niestety, Meier ginie, zasłaniając Sońkę przed strzałem Wirtza. Schneider dowiaduje się od Frisha o zaginięciu Margharete. Nalega, by dowódca Abwehry jak najszybciej rozpoczął poszukiwania.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo