Wspaniałe Stulecie odc. 23, 24, 25 streszczenia. Ile odcinków, powtórki, wszystkie odcinki VOD

Wspaniałe Stulecie ile ma odcinków? Wszystkie odcinki dostępne są po polsku na VOD, a od kwietnia 2022 roku ten turecki serial można znów oglądać w TVP 1 od odc. 1. W naszym serwisie znajdziesz również. streszczenia odcinków.

Ile odcinków liczy serial Wspaniałe Stulecie?

Turecki serial „Wspaniałe Stulecie” to produkcja z lat 2011-2014. W przeszłości był on już emitowany w TVP 1 i cieszył się bardzo dużą popularnością. Losy Sułtana Sulejmana i innych bohaterów było bardzo wciągające i każdy odcinek przyciągał przed telewizory sporo widzów.

Ile odcinków ma film Wspaniałe Stulecie? W Turcji było ich 139, a w Polsce podzielone je na 312 odcinków. Oznacza to, że serial będzie można oglądać przez mniej więcej półtora roku.

Wspaniałe Stulecie odc. 23 wyemitowany zostanie w poniedziałek 23 maja roku. W kolejnych dniach emisja odcinków 24, 25, 26.

W ostatnich miesiącach odcinki leciały również na TVP Kobieta, ale ponieważ w ostatnim czasie doszło do sporych zmian w ramówce Telewizji Publicznej, to postanowiono przywrócić emisję wszystkich odcinków tego serialu.

Odcinki Wspaniałe Stulecie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1 lub o 19:50 w TVP Kobieta. Ten drugi serial został przeniesiony na godzinę 18:45 do TVP 2. Ten termin zwolnił się z powodu usunięcia z ramówki Stepowej Miłości.

Oglądaj wszystkie odcinki online

Oczywiście sporo widzów będzie oglądać ten serial w telewizji o godzinie 14:00, ale tradycyjnie pojawia się czy i kiedy lecą powtórki? Ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o godzinie 6:00 w TVP 1 i o 10:50 w TVP Kobieta.

Wszystkie odcinki po polsku (lektor PL) dostępne są obecnie na TVP VOD. I to nie tylko te wyemitowane w TVP, a dosłownie wszystkie 312 epizodów! Niewykluczone jednak, że wkrótce one znikną i będzie można tam oglądać jedynie powtórki odcinków wyemitowanych w 2022 roku.

Wspaniałe Stulecie streszczenia odcinków

Wszystkim widzom, którzy przegapili ostatni lub dzisiejszy odcinek, a także tym, którzy są ciekawi co wydarzy się w następnych, prezentujemy streszczenia najbliższych odcinków.

Wspaniałe Stulecie odc. 21 streszczenie

Hürrem zaczyna rodzić. Jest pewna, że powije kolejnego chłopca, przyszłego pretendenta do tronu. Ibrahim walczy o życie, a wojska Sulejmana odnajdują ukrywającego się na wyspie sułtana Murata, którego ojciec był przetrzymywany przez joannitów. Murat przyjął chrześcijaństwo i zadomowił się na wyspie, i nie chce wracać do Konstantynopola. Jego żona z pomocą Wielkiego Mistrza ucieka na Maltę.

Wspaniałe Stulecie odc. 22 streszczenie

Cały harem jest poruszony tajemniczą chorobą nauczyciela Mehmeta Çelebiego zaręczonego z sułtanką Hatice. Mahidevran boi się o Mustafę. Hürrem jest zazdrosna o sympatię, jaką prawowita żona sułtana cieszy się wśród konkubin i również postanawia zjednać sobie ich serca. Sümbül Aga i Nigar Kalfa przypadkiem stają się świadkami tajemniczej schadzki Victorii z halabardzistą. Sułtan Sulejman znajduje list, który Ibrahim pisał do ukochanej Hatice.

Wspaniałe Stulecie odc. 23 streszczenie

Sułtan Sulejman składa Ibrahimowi nieoczekiwaną propozycję. Jego decyzja nie podoba się zarówno sułtance matce, jak i członkom Dywanu. Nowe wieści w sprawie choroby Mehmeta Çelebiego mogą pokrzyżować sułtańskie plany w sprawie zamążpójścia jego siostry, sułtanki Hatice.

Wspaniałe Stulecie odc. 24 streszczenie

W haremie wielkie poruszenie w związku z wiadomością o chorobie księcia Mustafy, który mógł zarazić się od nauczyciela. Nocą sułtan czuwa przy łóżku syna, u boku Mahidevran. Hatice ma nadzieję, że dojdzie do zerwania zaręczyn z ciężko chorym Mehmetem Çelebim. Decyzja należy jednak do sułtana. W czwartkową noc Hürrem i Mahidevran szykują się na wizytę w alkowie władcy. Którą z nich wybierze Sulejman?

Wspaniałe Stulecie odc. 25 streszczenie

Przed wyjazdem do Pargi Ibrahim pozostawia sułtanowi list, w którym wyznaje prawdę. Sułtanka matka naciska, by Sulejman zaprosił do alkowy Mahidevran w kolejną czwartkową noc. Ahmet pasza składa donos na Ferhata paszę, sułtańskiego szwagra. Ibrahim dociera do Pargi, gdzie spotyka ojca.

Wspaniałe Stulecie odc. 26 streszczenie

Ibrahim wspomina matkę i własne dzieciństwo. Wie, że ukochana Hatice ma poślubić innego i postanawia nie wracać do Konstantynopola, jednak list od sułtana zmienia jego plany. Mahidevran usilnie próbuje odzyskać miłość sułtana. Aye odkrywa sekret Sadki i musi zapłacić za to życiem. Podejrzenie pada na Hürrem.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general