Wspaniałe Stulecie 274, 275, 276 streszczenia. Ile odcinków, powtórki, wszystkie odcinki VOD

Wspaniałe Stulecie ile ma odcinków? Wszystkie odcinki dostępne są po polsku w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać powtórki lub przeczytaj streszczenia szczegółowe odcinków 274, 275, 276.

Ile odcinków liczy serial Wspaniałe Stulecie?

Turecki serial „Wspaniałe Stulecie” to produkcja z lat 2011-2014. W przeszłości był on już emitowany w TVP 1 i cieszył się bardzo dużą popularnością. Losy Sułtana Sulejmana i innych bohaterów było bardzo wciągające i każdy odcinek przyciągał przed telewizory sporo widzów.

Ile odcinków ma film Wspaniałe Stulecie? W Turcji było ich 139, a w Polsce podzielone je na 312 odcinków. Oznacza to, że serial będzie można oglądać przez mniej więcej półtora roku.

Odcinki Wspaniałe Stulecie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1. Premiera Wspaniałe Stulecie 274 już w wtorek 6 czerwca w Jedynce. W kolejnych dniach wyemitowane zostaną odcinki 275, 276, 277.

Oglądaj wszystkie odcinki online

Oczywiście sporo widzów będzie oglądać ten serial w telewizji w porze premiery, ale tradycyjnie pojawia się czy i kiedy lecą powtórki? Ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o godzinie 6:00 w TVP 1.

Wszystkie odcinki po polsku (lektor PL) dostępne były na TVP VOD, ale zostały usunięte, dlatego trzeba zadowolić się powtórkami w TV. Sporo odcinków można znaleźć również na CDA i Youtube, gdzie dostępne są napisy PL.

Wspaniałe Stulecie streszczenia odcinków

Wszystkim widzom, którzy przegapili ostatni lub dzisiejszy odcinek, a także tym, którzy są ciekawi co wydarzy się w następnych, prezentujemy streszczenia najbliższych odcinków.

Wspaniałe Stulecie odc 273 streszczenie

Medycy podają cierpiącemu Dżihangirowi syrop z opium, który ma uśmierzyć ból. Sulejman również cierpi na depresję, odnawiają się stare choroby. Buntownicy w Konstantynopolu żądają głowy Rüstema. Dochodzi do sprzeczki między Rüstemem i Mihrimah. Jastrząb chce zabić Rüstema, lecz jego plany niespodziewanie krzyżuje Bajazyd.

Wspaniałe Stulecie odc 274 streszczenie

Ogarnięty melancholią Dżihangir chce wracać do Konstantynopola. Odurzony opium zaczyna mieć wizje. Sułtan czuje się bezradny. Książę Bajazyd, jako sułtański namiestnik uspokaja tłum, który żąda głowy Rustema. Hurrem na wieść o stanie Dżihangira postanawia natychmiast wyruszyć do Aleppo. Sulejman podaje Dżihangirowi opium wiedząc, że syn umrze. Jastrząb dociera do Sinana, brata Rustema paszy.

Wspaniałe Stulecie odc 275 streszczenie

Okaleczony przez Jastrzębia Sinan Pasza wraca do Rustema. Hurrem w drodze do Aleppo napotyka prowadzony przez Selima orszak z ciałem Dżihangira. Sulejman oddala się do samotni i poświęca się modlitwie. Po pogrzebie Dżihangira, Selim otwarcie wypowiada wojnę Bajazydowi. Rustem bezskutecznie próbuje odnaleźć Jastrzębia. Nurbanu dowiaduje się o związku Bajazyda z sułtanką Huricihan.

Wspaniałe Stulecie odc 276 streszczenie

Nurbanu zdradza Selimowi sekret Bajazyda. Mihrunnisa i Mahidevran jadą do stolicy. Mihrunnisa przeklina Hurrem i na jej oczach popełnia samobójstwo. Do stolicy dochodzą wieści o powstaniu zorganizowanym w Rumelii przez człowieka podającego się za księcia Mustafę.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo