Wspaniałe Stulecie 312, 313 streszczenia. Ile odcinków, powtórki, wszystkie odcinki VOD

Wspaniałe Stulecie ile ma odcinków? Wszystkie odcinki dostępne są po polsku w TVP 1. Zobacz gdzie oglądać powtórki lub przeczytaj streszczenia szczegółowe odcinków 312, 313.

Ile odcinków liczy serial Wspaniałe Stulecie?

Turecki serial „Wspaniałe Stulecie” to produkcja z lat 2011-2014. W przeszłości był on już emitowany w TVP 1 i cieszył się bardzo dużą popularnością. Losy Sułtana Sulejmana i innych bohaterów było bardzo wciągające i każdy odcinek przyciągał przed telewizory sporo widzów.

Ile odcinków ma film Wspaniałe Stulecie? W Turcji było ich 139, a w Polsce podzielone je na 312 odcinków. Oznacza to, że serial będzie można oglądać przez mniej więcej półtora roku.

Odcinki Wspaniałe Stulecie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1. Premiera Wspaniałe Stulecie 312 już w wtorek 1 sierpnia w Jedynce. W kolejnych dniach wyemitowane zostaną odcinki 313, 314.

,

Oglądaj wszystkie odcinki online

Oczywiście sporo widzów będzie oglądać ten serial w telewizji w porze premiery, ale tradycyjnie pojawia się czy i kiedy lecą powtórki? Ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o godzinie 6:00 w TVP 1.

Wszystkie odcinki po polsku (lektor PL) dostępne były na TVP VOD, ale zostały usunięte, dlatego trzeba zadowolić się powtórkami w TV. Sporo odcinków można znaleźć również na CDA i Youtube, gdzie dostępne są napisy PL.

Wspaniałe Stulecie streszczenia odcinków

Wszystkim widzom, którzy przegapili ostatni lub dzisiejszy odcinek, a także tym, którzy są ciekawi co wydarzy się w następnych, prezentujemy streszczenia najbliższych odcinków.

Wspaniałe Stulecie odc 310 streszczenie

Poirytowany pijaństwem Selima sułtan zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu Murat, dzięki wsparciu Mihrimah, zyskuje aprobatę Sulejmana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Nurbanu nie może zaznać spokoju przez Safiye, wybraną przez Mihrimah faworytę księcia Murata, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

Wspaniałe Stulecie odc 311 streszczenie

Sulejman na własne uszy słyszy, jak kupcy w Konstantynopolu skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy uprzedzają, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi, wciąż prześladują go wspomnienia Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Wspaniałe Stulecie odc 312 streszczenie

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo