Wspaniałe Stulecie odc. 119, 120, 121 streszczenia. Ile odcinków, powtórki, wszystkie odcinki VOD

Wspaniałe Stulecie ile ma odcinków? Wszystkie odcinki dostępne są po polsku na VOD, a od kwietnia 2022 roku ten turecki serial można znów oglądać w TVP 1 od odc. 1. W naszym serwisie znajdziesz również. streszczenia odcinków.

Ile odcinków liczy serial Wspaniałe Stulecie?

Turecki serial „Wspaniałe Stulecie” to produkcja z lat 2011-2014. W przeszłości był on już emitowany w TVP 1 i cieszył się bardzo dużą popularnością. Losy Sułtana Sulejmana i innych bohaterów było bardzo wciągające i każdy odcinek przyciągał przed telewizory sporo widzów.

Ile odcinków ma film Wspaniałe Stulecie? W Turcji było ich 139, a w Polsce podzielone je na 312 odcinków. Oznacza to, że serial będzie można oglądać przez mniej więcej półtora roku.

Odcinki Wspaniałe Stulecie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP 1 lub o 19:50 w TVP Kobieta. Premiera Wspaniałe Stulecie 119 już w czwartek 6 października. W kolejnych dniach wyemitowane zostaną odcinki 120, 121, 122.

Oglądaj wszystkie odcinki online

Oczywiście sporo widzów będzie oglądać ten serial w telewizji o godzinie 14:00, ale tradycyjnie pojawia się czy i kiedy lecą powtórki? Ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o godzinie 6:00 w TVP 1 i o 10:50 w TVP Kobieta.

Wszystkie odcinki po polsku (lektor PL) dostępne są obecnie na TVP VOD. I to nie tylko te wyemitowane w TVP, a dosłownie wszystkie 312 epizodów! Niewykluczone jednak, że wkrótce one znikną i będzie można tam oglądać jedynie powtórki odcinków wyemitowanych w 2022 roku.

Wspaniałe Stulecie streszczenia odcinków

Wszystkim widzom, którzy przegapili ostatni lub dzisiejszy odcinek, a także tym, którzy są ciekawi co wydarzy się w następnych, prezentujemy streszczenia najbliższych odcinków.

Wspaniałe Stulecie 117 streszczenie

Sułtanka matka jest sparaliżowana. Daye hatun wraca do pałacu, by się nią zająć. Nigar kalfa zostaje w pałacu jako skarbniczka. Sułtan decyduje, że dopóki jego matka nie odzyska sił, haremem będzie rządzić Mahidevran. Sułtanka postanawia pozbyć się z haremu służących Hürrem, z Gül agą na czele.

Wspaniałe Stulecie 118 streszczenie

Ibrahim wraca z wyprawy na wschód kraju, która była częścią przygotowań do wojny z Iranem. Sułtan jest coraz bardziej zaniepokojony pychą wielkiego wezyra. Nigar z coraz większym trudem ukrywa ciążę. Mahidevran obawia się, że jeśli jej syn Mustafa obejmie we władanie prowincję, ona także będzie musiała opuścić pałac Topkapi. Gülah namawia jednego z halabardzistów, aby zabił Fatmę, jej największą rywalkę. Intryga obraca się przeciwko niej. Tuż przed opuszczeniem pałacu, Gülah przypadkiem poznaje sekret Ibrahima paszy.

Wspaniałe Stulecie 119 streszczenie

Ibrahim każe Nigar dowiedzieć się, kto podsłuchiwał ich rozmowę. Gülah bezskutecznie usiłuje spotkać się z sułtanką Hürrem. Mahidevran, wbrew regułom, nie opuszcza pałacu wraz z synem, który obejmuje władzę nad prowincją Manisa. Służąca Fatma niestrudzenie próbuje uwieść księcia Mustafę. Gülah znika w tajemniczy sposób, tuż przed spotkaniem z Hürrem. Ibrahim robi wszystko, by Nigar opuściła pałac, zanim ktokolwiek dowie się o jej ciąży.

Wspaniałe Stulecie 120 streszczenie

Usunięcie Nigar z pałacu wzbudza podejrzenia sułtanki Hürrem. Hürrem przygotowuje intrygę, w wyniku której Mahidevran ma zostać oskarżona o próbę pozbycia się sparaliżowanej sułtanki matki. Spisek wychodzi na jaw. Zaangażowany we wszystko Gül Aga musi opuścić pałac. Gülsah, która cudem uszła z życiem, wreszcie spotyka się z sułtanką Hürrem.

Wspaniałe Stulecie 121 streszczenie

Gülsah opowiada Hürrem prawdę o romansie Ibrahima z Nigar. W zamian za to sułtanka bierze pobitą służącą pod swoją opiekę. Mahidevran szasta haremowym złotem i zaczyna wzbudzać powszechny niepokój. Wysyła także do alkowy sułtana nałożnicę. Spotkanie władcy z piękną Rusinką przerywa niespodziewana wiadomość. Sułtanka matka odzyskuje przytomność.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general