Wspaniałe Stulecie odc. 211 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie 211 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w sobotę (11.02) w TVP Kobieta lub we wtorek 26 lutego w TVP 1. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 211

W Wspaniałego Stulecia odc. 211 córka Mihrimah, sułtanka Hümaah, zostaje porwana. Szybko okazuje się, że za porwaniem stoi Nigar. Rüstem pasza, Bali bej i Nasuh na czele wojska i janczarów ruszają na poszukiwania. Wkrótce odnajdują Nigar, która przed śmiercią wyznaje, że nie chciała skrzywdzić niemowlęcia, a jedynie zabić Rüstema i sułtankę Hürrem. Mahidevran cieszy się, że Hürrem będzie musiała wyjechać do Amasyi razem ze swoim najstarszym synem.

Kiedy i gdzie oglądać odcinek 211?

Wspaniałe Stulecie odcinek 211 wyemitowany zostanie w sobotę o godzinie 19:30 w TVP Kobieta lub 26 lutego w TVP 1. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie.

Zobacz również: Wspaniałe Stulecie – wszystkie odcinki VOD i streszczenia

,

Powtórka Wspaniałe Stulecie odc. 211 można obejrzeć w w poniedziałek 13 lutego o 10:50 w TVP Kobieta. Wcześniej wszystkie odcinki dostępne były na VOD TVP PL, ale obecnie nie można tam oglądać powtórek, dlatego sporo osób szuka odcinków po polsku lub napisy PL na CDA, Dailymotion lub innych serwisach.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo