Wspaniałe Stulecie odc. 217 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie 217 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w wtorek w TVP Kobieta lub środę 6 marca w TVP 1. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 217

W serialu Wspaniałego Stulecia odc. 217 Faworyta księcia Mehmeta spodziewa się dziecka. Książę Mustafa wciąż ma żal do ojca za to, odebrał mu władzę w prowincji koronnej. Sulejman podejmuje decyzję o kolejnej wyprawie wojennej na zachód. Janczar Ilyas, zaufany towarzysz księcia, Mehmeta spotyka się potajemnie z sułtanką Mahidevran. Sułtanka Hatice przyznaje się do porwania Hürrem i popełnia samobójstwo.

Kiedy i gdzie oglądać odcinek 217?

Wspaniałe Stulecie odcinek 217 wyemitowany zostanie w wtorek o godzinie 19:30 w TVP Kobieta lub środę 6 marca w TVP 1. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie.

Zobacz również: Wspaniałe Stulecie – wszystkie odcinki VOD i streszczenia

,

Powtórka Wspaniałe Stulecie odc. 217 można obejrzeć w w środę 22 lutego o 10:50 w TVP Kobieta. Wcześniej wszystkie odcinki dostępne były na VOD TVP PL, ale obecnie nie można tam oglądać powtórek, dlatego sporo osób szuka odcinków po polsku lub napisy PL na CDA, Dailymotion lub innych serwisach.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo