Wspaniałe Stulecie odc. 243 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie 243 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w czwartek w TVP Kobieta lub 18 kwietnia w TVP 1. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 243

W serialu Wspaniałego Stulecia odc. 243 Sułtan nie może wybaczyć Hürrem zdrady. Sułtanka każe Sümbülowi zabić handlarkę, której on wydał jej pilnie strzeżony sekret. Przed śmiercią kobieta wyznaje, że szpiegowała z polecenia księcia Mustafy. Rüstem w ramach kolejnej intrygi wysyła list do możnych bejów Amasyi z prośbą o informacje na temat księcia.

Kiedy i gdzie oglądać odcinek 243?

Wspaniałe Stulecie odcinek 243 wyemitowany zostanie w wtorek o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie.

Zobacz również: Wspaniałe Stulecie – wszystkie odcinki VOD i streszczenia

,

Powtórka Wspaniałe Stulecie odc. 243 można obejrzeć w piątek 24 marca o 10:50 w TVP Kobieta. Ponadto odcinek 243 w TVP 1 zostanie wyemitowany 18 kwietnia o godzinie 14:00. Wcześniej wszystkie odcinki dostępne były na VOD TVP PL, ale obecnie nie można tam oglądać powtórek, dlatego sporo osób szuka odcinków po polsku lub napisy PL na CDA, Dailymotion lub innych serwisach.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo