Wspaniałe Stulecie odc. 250 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD

Wspaniałe Stulecie odc 250 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w czwartek (30.03) w TVP Kobieta lub w kwietniu w TVP 1. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 250

W serialu Wspaniałego Stulecia odc. 250 Sułtan postanawia wyruszyć na wojnę z Persją. Mihrimah otrzymuje list miłosny od tajemniczego wielbiciela. Huricihan robi wszystko, by nie zostać odesłaną z pałacu księcia Bajazyda, zdradza jego nauczycielowi pewien sekret. Sułtan na czas wyprawy wojennej mianuje Mustafę swoim namiestnikiem. Mihrunnisa, która w tajemnicy została poślubiona przez księcia, rodzi syna.

Kiedy i gdzie oglądać serial Wspaniałe Stulecie odcinek 250?

Wspaniałe Stulecie 250 wyemitowany zostanie w czwartek (30.03) o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie. Ponadto odcinek 250 w TVP 1 zostanie wyemitowany pod koniec kwietnia. Wcześniej wszystkie odcinki dostępne były na VOD TVP PL, ale obecnie nie można tam oglądać powtórek, dlatego sporo osób szuka odcinków po polsku lub napisy PL na CDA, Dailymotion lub innych serwisach.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo