Wspaniałe Stulecie odc. 251 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD

Wspaniałe Stulecie odc 251 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w piątek (31.03) w TVP Kobieta lub w kwietniu w TVP 1. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 251

W serialu Wspaniałego Stulecia odc. 251 Rüstem jest zazdrosny o list, który dostała Mihrimah od tajemniczego wielbiciela. Mihrimah oświadcza Rüstemowi, że chce się z nim rozwieść. Nauczyciel Bajazyda donosi sułtanowi o tym, że Mustafa potajemnie ożenił się z Mihrunnisą i ma z nią dziecko. Książę Selim spotyka się z mężem kobiety, którą odwiedzał ukradkiem. Perski książę Mirza stara się o względy sułtanki Fatmy.

Kiedy i gdzie oglądać serial Wspaniałe Stulecie odcinek 251?

Wspaniałe Stulecie 251 wyemitowany zostanie w piątek (31.03) o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie. Ponadto odcinek 251 w TVP 1 zostanie wyemitowany pod koniec kwietnia. Wcześniej wszystkie odcinki dostępne były na VOD TVP PL, ale obecnie nie można tam oglądać powtórek, dlatego sporo osób szuka odcinków po polsku lub napisy PL na CDA, Dailymotion lub innych serwisach.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo