Wspaniałe Stulecie odc. 62 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie 62 streszczenie szczegółowe odcinka. Emisja już w Poniedziałek. Zobacz gdzie i kiedy obejrzeć powtórki w TV lub internecie.

Streszczenie tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie odc. 62

W 62. odcinku Wspaniałego Stulecia Ibrahim pasza wraca do Konstantynopola i natychmiast nakazuje odsłonić zakryte przez Hatice rzeźby. Arcyksiążę Ferdynand donosi papieżowi o pojmaniu przez Sulejmana księcia Fryderyka. Sulejman zapewnia matkę, że nigdy nie pozwoli, by w jego państwie zapanowała niesprawiedliwość i by jego dzieci bezwzględnie walczyły o władzę. Bali bej domyśla się, że ojciec Armin chce wywieźć i ukryć przed nim dziewczynę. Księżniczka Izabela przyznaje się do podpalenia pałacyku myśliwskiego.

KIedy i gdzie oglądać?

Wspaniałe Stulecie odcinek 62 wyemitowany zostanie w Poniedziałek 18 lipca o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórki można obejrzeć zarówno w TV, jak i internecie.

Zobacz również: Ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie?

,

Powtórka Wspaniałe Stulecie odc. 62 można obejrzeć w we wtorek 19 lipca o 6:00 w TVP 1 lub o 10:50 w TVP Kobieta. Odcinek dostępny jest również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo