Wymarzona Miłość online. Powtórki VOD od odc. 1

Wymarzona Miłość odc. 1 VOD TVP PL po polsku. Gdzie obejrzeć odcinki online za darmo? Czy dostępne są napisy PL? Powtórki tego tureckiego serialu w TV nie są emitowane, dlatego sporo widzów szuka tego serialu w internecie.

Wymarzona Miłość po polsku. Ile odcinków?

Serial Wymarzona Miłość, znany również jako „Ranny Ptaszek”, emitowany był w latach 2019-2021 w telewizji TVP 2, a potem w TVP 3. Ile odcinków liczy serial? Całość składała się z 162 odcinkach, choć początkowo TVP przerwała emisję po 139 odcinkach, a widzowie nie zobaczyli odc. 140 i kolejnych, a także finału. W późniejszym czasie emisję wznowiono.

Wymarzona Miłość odc. 1 VOD TVP PL? Gdzie obejrzeć odcinki online po polsku

Obecnie niestety serial nie jest już emitowany w telewizji, a wciąż mnóstwo osób poleca go, gdy ktoś pyta o najlepsze tureckie seriale. Poza tym sporo widzów chętnie wraca do tego tureckiego serialu, a te osoby, które nigdy nie oglądała przygód Sanem (Demet Ozdemir znana również z serialu Miłość i Przeznaczenie) i Cana (Can Yaman), chcąc obejrzeć wszystkie odcinki zastanawiają się gdzie znaleźć Wymarzona Miłość odc. 1. Szukają na Youtube, na CDA, Dailymotion lub w innych serwisach, gdzie można znaleźć lektora lub napisy PL.

Serial Wymarzona Miłość online dostępny był na platformie TVP VOD, ale obecnie wszystkie odcinki zostały już stamtąd usunięte, dlatego większość powtórki VOD szuka na Youtube, Dailymotion lub ogląda na CDA, gdzie udostępnione zostały 162 odcinki. Wciąż dużym zainteresowaniem cieszą się również szczegółowe streszczenia odcinków.

O czym opowiada serial?

Piękna i młoda Sanem pragnie zostać sławną pisarką i zamieszkać na Galapagos. Na razie jednak musi się zmierzyć z szarą rzeczywistością. Nie mogąc znaleźć stałej posady, pracuje dorywczo w sklepiku ojca i pisze pamiętnik. Ale rodzice nie akceptują takiego stanu rzeczy. Dają córce do wyboru: albo intratne zajęcie, albo zaaranżowane małżeństwo. Mają już nawet dla niej stosownego kandydata na męża. Sanem nie zamierza jednak wikłać się w rodzinne życie i szybko załatwia sobie pracę w agencji reklamowej, gdzie jest zatrudniona jej siostra. 

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo