Wymarzona Miłość online. Powtórki VOD od odc. 1

Wymarzona Miłość to jeden z najpopularniejszych seriali, który po polsku można było oglądać w TVP. Mimo iż emisja została zakończona, to nadal sporo osób szuka odcinka 1 na Youtube, CDA i innych serwisach gdzie dostępne są napisy PL. Gdzie oglądać wszystkie odcinki Wymarzonej Miłości jako powtórki VOD?

Wymarzona Miłość po polsku. Ile odcinków?

Serial Wymarzona Miłość, znany również jako „Ranny Ptaszek”, emitowany był w latach 2019-2021 w telewizji TVP 2, a potem w TVP 3. Ile odcinków liczy serial? Całość składała się z 162 odcinkach, choć początkowo TVP przerwała emisję po 139 odcinkach, a widzowie nie zobaczyli odc. 140 i kolejnych, a także finału. W późniejszym czasie emisję wznowiono.

Wymarzona Miłość odc. 1

Sporo widzów chętnie wraca do tego tureckiego serialu, a te osoby, które nigdy nie oglądała przygód Sanem (Demet Ozdemir znana również z serialu Miłość i Przeznaczenie) i Cana (Can Yaman), chcąc obejrzeć wszystkie odcinki zastanawiają się gdzie znaleźć Wymarzona Miłość odc. 1. Szukają na Youtube, na CDA, Dailymotion lub w innych serwisach, gdzie można znaleźć lektora lub napisy PL.

Serial Wymarzona Miłość online dostępny był na platformie TVP VOD, ale obecnie wszystkie odcinki zostały już stamtąd usunięte, dlatego większość powtórki VOD ogląda na CDA, gdzie udostępnione zostały 162 odcinki. Wciąż dużym zainteresowaniem cieszą się również szczegółowe streszczenia odcinków.

O czym opowiada serial?

Piękna i młoda Sanem pragnie zostać sławną pisarką i zamieszkać na Galapagos. Na razie jednak musi się zmierzyć z szarą rzeczywistością. Nie mogąc znaleźć stałej posady, pracuje dorywczo w sklepiku ojca i pisze pamiętnik. Ale rodzice nie akceptują takiego stanu rzeczy. Dają córce do wyboru: albo intratne zajęcie, albo zaaranżowane małżeństwo. Mają już nawet dla niej stosownego kandydata na męża. Sanem nie zamierza jednak wikłać się w rodzinne życie i szybko załatwia sobie pracę w agencji reklamowej, gdzie jest zatrudniona jej siostra. 

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo