Yellowstone sezon 3 gdzie obejrzeć online? Netflix, HBO, SkyShowtime?

Yellowstone sezon 3 Gdzie obejrzeć odcinki? Netflix udostępnia jak na razie jedynie dwa pierwsze sezony, a do tej pory powstało ich aż pięć. Zobacz w jaki sposób można obejrzeć Yellowstone online.

Yellowstone na Netflix to jeden z najlepszych seriali. Nie oderwiesz się od niego

Obecnie każdy z nas ma dostęp do wielu platform streamingowych, gdzie legalnie można oglądać seriale online. Dzięki temu każdego dnia możemy oglądać produkcje, które oceniane są bardzo wysoko. Jednym z najlepszych seriali, jaki powstał do tej pory jest Yellowstone.

Serial opowiada o rodzinie Duttonów, która posiada największe ranczo w Stanach Zjednoczonych, położone w Montanie. Ranczo graniczy z rezerwatem Indian, terenami deweloperów i parkiem narodowym Yellowstone, co czyni ziemię niezwykle pożądaną przez różne wpływowe i potężne podmioty, w tym firmę deweloperską oraz przywódcę sąsiadującego rezerwatu indiańskiego.

Głowa rodziny – John Dutton, wspierany przez swoją bezwzględną córkę Beth oraz trzech synów, stawia czoła wyzwaniom, próbując za wszelką cenę obronić swoje dziedzictwo przed zewnętrznymi zagrożeniami.

,

Yellowstone sezon 3 gdzie obejrzeć? Kiedy premiera na Netflix?

Serial Yellowstone premierę miał w w 2018 roku. Niedawno pierwsze dwa sezony trafiły na platformie Netflix, dzięki czemu jego oglądalność znacznie wzrosła. Serial jest jednak zdecydowanie dłuższy, ponieważ ukazało się łącznie pięć sezonów.

Gdzie obejrzeć Yellowstone sezon 3? Wszystkie odcinki serialu można na szczęście obejrzeć bez większego problemu na SkyShowtime. Dostępny jest tam również sezon 4, jak i sezon 5.

Kiedy sezon 3 Yellowstone ukaże się na Netflix? Tego jak na razie nie wiadomo. Platforma ta pozyskuje prawa do coraz większej ilości seriali, które można oglądać na innych platformach, ale niektóre ograniczają się tylko do początkowych sezonów. Można spodziewać się jednak, że prędzej czy później Yellowstone sezon 3 na Netflix trafi. Póki co warto zapoznać się z ofertą SkyShowtime, gdzie miesięczny abonament kosztuje 24,99 zł, a dostępnych jest tam wiele ciekawych produkcji jak np. prequele Yellowstone „1883” i „1923”

Czy powstanie Yellowstone sezon 6?

Do tej pory ukazało się pięć sezonów i fani Yellowstone liczyli na sezon 6. Niestety oficjalnie ogłoszono, że serial zakończył się na piątym sezonie i losy rodziny Duttonów nie będą kontynuowane. Wywowało to oczywiście spore rozczarowanie wśród widzów, tym bardziej że w internecie można było znaleźć już ciekawe plany na kolejne odcinki.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo