You Can Dance online. Odcinki na żywo, powtórki VOD 2021

You Can Dance Nowa Generacja w TVP 2. Nowe odcinki emitowane będą od 10 września 2021 roku. Gdzie obejrzeć You Can Dance online na żywo i odcinki jako powtórki VOD?

You Can Dance Nowa Generacja odcinki na żywo

Program You Can Dance kojarzy się z tym emitowanym w telewizji TVN. Tym razem będzie inaczej. W programie zobaczymy najzdolniejszych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat, a odcinki You Can Dance Nowa Generacja można oglądać w TVP 2. Odcinki emitowane będą w piątki o godzinie 20:00.

Sezon 1 można oglądać od 10 września 2021 roku. Program poprowadzą Ida Nowakowska-Herndon oraz Roksana Węgiel. Jury tworzyć będa Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury.

„Jurorzy „You Can Dance – Nowa Generacja” zgodnie twierdzą, że wśród uczestników nie brakuje dzieci, które mają potencjał, by w przyszłości odnosić międzynarodowe sukcesy i tańczyć na największych światowych scenach” – czytamy w zapowiedzi programu.

Odcinek 3 (5 i 6) to materiał z castingu w Lublinie i Warszawie. Obejrzeć go można już 24 września (godzina 20:00 i 21:00). Gdzie oglądać program w internecie?

Odcinki You Can Dance online za darmo

You Can Dance online można obejrzeć na żywo, jak również jako powtórki. Odcinki live, czyli w porze emisji w TVP 2, można obejrzeć za darmo na WP Pilot. Powtórki VOD dostępne są online bez rejestracji na vod.tvp.pl, tuż po premierze w telewizji.

Ostatni odcinek You Can Dance Nowa Generacja można obejrzeć następnego dnia. Powtórka emitowana jest w TVP 2 o godzinie 11:55, a także we wtorek o 22:35 w TVP Rozrywka.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general