You Can Dance online. Odcinki na żywo, powtórki VOD 2023

You Can Dance Nowa Generacja w TVP 2. Nowe odcinki emitowane będą od 6 stycznia 2023 roku. Gdzie obejrzeć You Can Dance online na żywo i odcinki jako powtórki VOD?

You Can Dance Nowa Generacja 2 odcinki na żywo

Program You Can Dance kojarzył się z tym emitowanym w telewizji TVN. Tym razem jest inaczej. W programie You Can Dance Nowa Generacja zobaczymy najzdolniejszych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat, a odcinki oglądać w TVP 2 w piątki o godzinie 20:50.

You Can Dance Nowa Generacja 2 odcinek 5 i 6 już 20 stycznia 2023 roku.. Program poprowadzą Edyta Herbuś. Jury tworzyć będą Katarzyna Cichopek, Agustin Egurrola i Ida Nowakowska.

„Jurorzy „You Can Dance – Nowa Generacja” zgodnie twierdzą, że wśród uczestników nie brakuje dzieci, które mają potencjał, by w przyszłości odnosić międzynarodowe sukcesy i tańczyć na największych światowych scenach” – czytamy w zapowiedzi programu.

,

Odcinek 14 obejrzeć można już 10 marca o godzinie 20:50. Gdzie oglądać program w internecie?

Odcinki You Can Dance online za darmo

You Can Dance online można obejrzeć na żywo, jak również jako powtórki. Odcinki live, czyli w porze emisji w TVP 2, można obejrzeć za darmo na WP Pilot. Powtórki VOD dostępne są online bez rejestracji na vod.tvp.pl, tuż po premierze w telewizji.

Ostatni odcinek You Can Dance Nowa Generacja 2023 można obejrzeć następnego dnia. Powtórka emitowana jest w TVP 2 o godzinie 11:55, a także we wtorek o 22:35 w TVP Rozrywka.

Pierwszą edycją You Can Dance Nowa Generacja wygrała Karolina Olszewska. Poniżej można zobaczyć jej finałowy występ.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo