Zakazany owoc odc. 470, 471, 472 streszczenie. Ile odcinków, powtórki VOD TVP

Zakazany owoc streszczenie odc. 470, 471, 472. Ile odcinków ma serial, jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany owoc wszystkie odcinki po polsku w TVP

Zakazany Owoc to turecki serial, który po polsku można oglądać w telewizji TVP 2. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15.

Zakazany Owoc odc. 470 wyemitowany zostanie wtorek 21 maja. W kolejnych dniach premiera odcinków 471, 472, 473.

Ile odcinków ma serial Zakazany Owoc?

Zakazany Owoc ile odcinków ma serial? Takie pytanie pojawia się właściwie przy każdym serialu. Widzowie są ciekawi jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione produkcje. W Turcji powstały 164 odcinki, które trwają ponad dwie godziny. W Polsce są skracane do mniej więcej 40 minut, co oznacza, że można się spodziewać około pół tysiąca odcinków.

,

Zakazany owoc 470, 471, 472 VOD TVP – powtórki w TV i online

Jeśli przegapisz serial w TV, to nic straconego. Oczywiście możesz przeczytać jedynie szczegółowe streszczenie ostatniego odcinka, jak również obejrzeć powtórkę VOD, czyli w dowolnym momencie przez internet. Wszystkie odcinki Zakazany owoc publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), za darmo i bez rejestracji. Nie trzeba szukać haseł napisy PL, na CDA, Dailymotion czy innym serwisie, a obejrzeć np. nawet dzisiejszy odcinek Zakazany Owoc na VOD TVP.

Powtórki w TV nie są dostępne.

Zakazany owoc streszczenie odcinków

Zakazany Owoc odc. 469 streszczenie szczegółowe

Julia usiłuje przekonać Yildiz, że z Doganem łączy ją tylko przyjaźń. Ender i Handan chcą doprowadzić rodzinę Selima do bankructwa. Kumru dowiaduje się o przyjaźni Selima z Zeynep. Yildiz nie decyduje się na szkołę dla córki. Dogan zrywa z Julią.

Zakazany Owoc odc. 470 streszczenie szczegółowe

Handan i Ender kontynuują plan zniszczenia rodziny Selima. Julia odnawia kontakty ze swoim przyrodnim bratem. Sedahi zamierza wziąć udział w programie randkowym. Yildiz usiłuje wzbudzić w Doganie zazdrość.

Zakazany Owoc odc. 471 streszczenie szczegółowe

Yildiz i Zeypen idą do klubu, gdzie spotykają Selima. Sedahi i Caner występują w programie telewizyjnym. Pewien człowiek oskarża Selima o śmierć swojej matki. Aslan dowiaduje się, kto kupił speców od serwisu sprzętu szpitalnego. Ender ma pierwsze problemy w handlu biżuterią.

Zakazany Owoc odc. 472 streszczenie szczegółowe

Caner ma pierwsze fanki. Na urodzinach pewnego dziecka Yildiz spotyka didżeja z klubu z córką. Julia postanawia na dobre pozbyć się Handan. Engin umiera w dziwnych okolicznościach. Handan namawia pewnego człowieka, by publicznie oczernił matkę Selima.

Obsada serialu

W rolach głównych występują Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun) oraz Kivanc Kasabali i Baris Aytac.

Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc to „Yasak Elma”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo