Zakazany owoc 108, 109, 110. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Zakazany owoc 108, 109, 110 streszczenie. Ile odcinków ma serial, jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać powtórki, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany owoc wszystkie odcinki po polsku w TVP

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Od końca czerwca w TVP 2 można oglądać „Zakazany owoc”. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP 2.

Zakazany owoc odc. 108 już wtorek 6 grudnia. W kolejnych dniach emisja odcinków 109, 110, 111, 112.

Ile odcinków ma serial Zakazany Owoc?

Zakazany owoc ile odcinków ma serial? Takie pytanie pojawia się właściwie przy każdym serialu. Widzowie są ciekawi jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione produkcje. Zakazany owoc po polsku będzie liczył 223 odcinki, co oznacza, że będzie można go oglądać mniej więcej do jesieni 2023. Każdy odcinek trwa nieco ok. 40 minut.

Zakazany owoc powtórki w TV i online

Jeśli przegapisz serial w TV, to nic straconego. Oczywiście możesz przeczytać jedynie szczegółowe streszczenie ostatniego odcinka, jak również obejrzeć powtórkę VOD, czyli w dowolnym momencie przez internet. Wszystkie odcinki Zakazany owoc publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), za darmo i bez rejestracji. Nie trzeba szukać haseł napisy PL, na CDA, Dailymotion czy innym serwisie, a obejrzeć np. nawet dzisiejszy odcinek na VOD TVP.

Powtórki w TV nie są dostępne.

Streszczenie odcinków serialu Zakazany owoc

Zakazany owoc 107 streszczenie

Erim chce wracać z Londynu do domu. Alihan spotyka Elif, dawną przyjaciółkę. Kemal namawia Zehrę, by zaczęła z nim nowe życie. Alihan oznajmia Zeynep, że wyjeżdża do Ameryki. Yildiz znowu oszukuje Halita na finansach.

Zakazany owoc 108 streszczenie

Halit dowiaduje się, że Yildiz dała jego przyjaciołom zbyt skromny prezent. Zehra rozwodzi się z Kemalem. Yildiz kupuje Zeynep drogą biżuterię, co irytuje Halita. Na wieczorze panieńskim Zeynep dochodzi do skandalu.

Zakazany owoc 109 streszczenie

Podczas wieczoru kawalerskiego Dündara dochodzi do bójki. Asuman usiłuje zabić Mustafę, gdy ten chce jechać do Yildiz. Erim wraca z Londynu z Kają, nowym dyrektorem firmy, dawnym kochankiem Ender. Mustafa chce wykorzystać Halita finansowo.

Zakazany owoc 110 streszczenie

Alihan i Zeynep mają okazję do szczerej rozmowy. Zeynep dowiaduje się, że intymne zdjęcia Ender z Alihanem stanowiły podstęp. Ender wprowadza zamieszanie na zebraniu zarządu firmy. Zeynep mdleje podczas przymiarki sukni ślubnej.

Zakazany owoc 111 streszczenie

Ender jest rozdrażniona tym, że Kaya wrócił do firmy Halita. Alihan oznajmia Zerrin, że chce wyjechać. Zeynep kupuje suknię ślubną, ale nie wydaje się szczęśliwa. Kaya i Erim świetnie się dogadują, co działa na nerwy Ender. Zeynep i Asuman nie podobają się matce Dundara.

Obsada serialu

W rolach głównych występują Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun) oraz Kivanc Kasabali i Baris Aytac.

Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc to „Yasak Elma”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general