Zakazany owoc odc. 311, 312, 313. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Zakazany owoc 311, 312, 313 streszczenie. Ile odcinków ma serial, jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany owoc wszystkie odcinki po polsku w TVP

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Od końca czerwca w TVP 2 można oglądać „Zakazany owoc”. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP 2.

Zakazany owoc odc. 311 już środę 27 września. W kolejnych dniach emisja odcinków 312, 313, 314.

Ile odcinków ma serial Zakazany Owoc?

Zakazany owoc ile odcinków ma serial? Takie pytanie pojawia się właściwie przy każdym serialu. Widzowie są ciekawi jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione produkcje. Zakazany owoc po polsku będzie liczył 223 odcinki, co oznacza, że będzie można go oglądać mniej więcej do jesieni 2023. Każdy odcinek trwa nieco ok. 40 minut.

Zakazany owoc 311, 312, 313 VOD TVP – powtórki w TV i online

Jeśli przegapisz serial w TV, to nic straconego. Oczywiście możesz przeczytać jedynie szczegółowe streszczenie ostatniego odcinka, jak również obejrzeć powtórkę VOD, czyli w dowolnym momencie przez internet. Wszystkie odcinki Zakazany owoc publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), za darmo i bez rejestracji. Nie trzeba szukać haseł napisy PL, na CDA, Dailymotion czy innym serwisie, a obejrzeć np. nawet dzisiejszy odcinek na VOD TVP.

Powtórki w TV nie są dostępne.

Streszczenie odcinków serialu Zakazany owoc

Zakazany Owoc odc. 309 streszczenie szczegółowe

Yildiz robi Cagatayowi awanturę, myśląc, że znowu ją zdradza. Sahika pragnie wzbudzić w Hasanie Alim zazdrość. Asuman gubi kolię. Ender prowadzi grę z Hasanem i Sahiką. Cansu usiłuje uwieść Omera.

Zakazany Owoc odc. 310 streszczenie szczegółowe

Asuman i Yildiz szukają zgubionej kolii. Ender wychodzi na kolację z Hasanem, dając okazję do plotkarskich zdjęć. Znaleziona kolia trafia do jubilera, Yildiz usiłuje ją wykupić. Omer pokonuje swoich prześladowców.

Zakazany Owoc odc. 311 streszczenie szczegółowe

Yildiz prosi Zehrę o pożyczkę. Sahika wnosi apelację rozwodową. Próby przebłagania Cagataya kończą się dla Hasana jeszcze większą katastrofą. Ender ratuje go z opresji. Caner zbliża się do Zehry. Yildiz i Asuman mają pecha podczas licytacji.

Zakazany Owoc odc. 312 streszczenie szczegółowe

By walczyć z Hasanem i Ender, Sahika prosi o pomoc swego brata Kayę. Ender jest cała w nerwach na myśl o spotkaniu z Kayą. Poszukiwania naszyjnika nie przynoszą rezultatu. Yildiz postanawia oskarżyć kogoś o kradzież. W obecności Cagataya Feride ujawnia kłamstwa Yildiz i Asuman.

Obsada serialu

W rolach głównych występują Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun) oraz Kivanc Kasabali i Baris Aytac.

Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc to „Yasak Elma”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo