Zakazany owoc odc. 182, 183, 184. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Zakazany owoc 182, 183, 184 streszczenie. Ile odcinków ma serial, jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany owoc wszystkie odcinki po polsku w TVP

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością. Od końca czerwca w TVP 2 można oglądać „Zakazany owoc”. Odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP 2.

Zakazany owoc odc. 182 już środę 22 marca. W kolejnych dniach emisja odcinków 183, 184, 185.

Ile odcinków ma serial Zakazany Owoc?

Zakazany owoc ile odcinków ma serial? Takie pytanie pojawia się właściwie przy każdym serialu. Widzowie są ciekawi jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione produkcje. Zakazany owoc po polsku będzie liczył 223 odcinki, co oznacza, że będzie można go oglądać mniej więcej do jesieni 2023. Każdy odcinek trwa nieco ok. 40 minut.

Zakazany owoc 182, 183, 184 VOD TVP – powtórki w TV i online

Jeśli przegapisz serial w TV, to nic straconego. Oczywiście możesz przeczytać jedynie szczegółowe streszczenie ostatniego odcinka, jak również obejrzeć powtórkę VOD, czyli w dowolnym momencie przez internet. Wszystkie odcinki Zakazany owoc publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), za darmo i bez rejestracji. Nie trzeba szukać haseł napisy PL, na CDA, Dailymotion czy innym serwisie, a obejrzeć np. nawet dzisiejszy odcinek na VOD TVP.

Powtórki w TV nie są dostępne.

Streszczenie odcinków serialu Zakazany owoc

Zakazany owoc odc 180 streszczenie

Leyla rezygnuje z usług prawniczych Kayi. Halit spóźnia się na zebranie fundacji i zastępuje go Nadir. Lila jest zazdrosna o nowe znajome Yigita. Na przyjęciu w firmie Nadir doprowadza do skandalu.

Zakazany owoc odc 181 streszczenie

Na drodze kolejnych intryg Ender i Sahiki, Halit zastaje Yildiz przy jednym stoliku z Nadirem. Ender obraża Leylę, która potem żali się Halitowi. Sahika objaśnia Halitowi intrygę Ender.

Zakazany owoc odc 182 streszczenie

Sahika usiłuje zastraszyć Ender, czym mobilizuje ją do podjęcia bardziej zdecydowanych kroków. Ender mówi Kayi, czym Sahika ją szantażuje. Yigit akceptuje Ender i Kayę jako rodziców. Ender i Yildiz planują kolejną intrygę. Nadir usiłuje zbliżyć się do Yigita.

Zakazany owoc odc 183 streszczenie

Ender usiłuje doprowadzić do kompromitującego spotkania Sahiki z Nadirem. Zehra wychodzi z Halit Canem na spacer i dokonuje fatalnej zamiany dzieci. Lila usiłuje wzbudzić zazdrość w Yigicie. Sahika drażni się z Ender.

Zakazany owoc odc 184 streszczenie

Lila odwozi pijanego Yigita do domu, co wywołuje dodatkowe komplikacje. Metin poznaje słaby punkt Nadira. Nadir zmusza Yildiz, by ukradła Halitowi bardzo ważny dowód.

Obsada serialu

W rolach głównych występują Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun) oraz Kivanc Kasabali i Baris Aytac.

Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc to „Yasak Elma”.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo