Zakazany owoc 6, 7, 8. Ile odcinków, streszczenia, powtórki VOD

Zakazany owoc 6, 7, 8 streszczenie. Ile odcinków ma serial, jaka jest fabuła i obsada? Zobacz gdzie oglądać powtórki, a także przeczytaj streszczenia odcinków.

Turecki serial Zakazany owoc wszystkie odcinki po polsku w TVP

Tureckie seriale po polsku cieszą się dużą oglądalnością, więc już pod koniec czerwca można będzie oglądać „Zakazany owoc”, który w ramówce telewizji TVP 2 zastąpi niezwykle popularną produkcję „Miłość i Przeznaczenie”.

Zakazany owoc odc. 6 już we wtorek 5 lipca. W kolejnych dniach emisja odcinków 7, 8, 9. Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w TVP 2.

Ile odcinków ma serial Zakazany Owoc?

Zakazany owoc ile odcinków ma serial? Takie pytanie pojawia się właściwie przy każdym serialu. Widzowie są ciekawi jak długo będą mogli oglądać swoje ulubione produkcje. Zakazany owoc po polsku będzie liczył 223 odcinki, co oznacza, że będzie można go oglądać mniej więcej do jesieni 2023. Każdy odcinek trwa nieco ok. 40 minut.

Zakazany owoc powtórki w TV i online

Jeśli przegapisz serial w TV, to nic straconego. Oczywiście możesz przeczytać jedynie szczegółowe streszczenie ostatniego odcinka, jak również obejrzeć powtórkę VOD, czyli w dowolnym momencie przez internet. Wszystkie odcinki Zakazany owoc publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), za darmo i bez rejestracji. Nie trzeba szukać haseł napisy PL, na CDA, Dailymotion czy innym serwisie, a obejrzeć np. nawet dzisiejszy odcinek na VOD TVP.

Powtórki w TV nie są dostępne.

Streszczenie odcinków serialu Zakazany owoc

Zakazany owoc odc. 1 streszczenie

Yildiz wprowadza widzów w swoją historię. Opowiada o nieudanym związku, o swej siostrze idealistce Zeynep, a na koniec o przyszłej mocodawczyni pani Ender. Ta kobieta chce wykorzystać Yildiz do swoich celów. Ma ona uwieść jej męża. W ten sposób Ender zdobędzie dowód, że mąż ją zdradza, co pomoże jej wziąć rozwód i przejąć część majątku.

Zakazany owoc odc. 2 streszczenie

Halit zabiera Yildiz śmigłowcem w podróż służbową. Alihan jest zainteresowany Zejnep, jednak nadal ją dręczy. Ender wyraźnie poleca Yildiz, by uwiodła Halita. Ta początkowo odmawia.

Zakazany owoc odc. 3 streszczenie

Kochanek Ender namawia ją, by szybciej rozwiodła się z Halitem. Yildiz przyjmuje ofertę Ender, by uwieść jej męża. Zejnep pada ofiarą kradzieży. Alihan, szef Zejnep, wścieka się, że postanowiła zrobić to, co do niej nie należy, lecz jednocześnie okazuje współczucie.

Zakazany owoc odc. 4 streszczenie

Alihan oznajmia Lal, że nie ma ochoty na małżeństwo. Zejnep się kryguje i nie chce przyjąć prezentu od szefa. Zehra robi kąśliwe uwagi pod adresem Ender. W czasie przyjęcia Yildiz sprawdza kontakty w telefonie Ender.

Zakazany owoc odc. 5 streszczenie

Yildiz prowadzi z Halitem grę, pozorując odejście z pracy. Alihan awansuje Zejnep. Halit zleca Sytky’emu inwigilację Ender. Alihan swą surowością doprowadza jednego ze współpracowników do zapaści.

Zakazany owoc odc. 6 streszczenie

Ender myśli, że zastawiła pułapkę na Halita, lecz stało się na odwrót. Alihan widzi niekompetencję Jeter i każe Zajnep, by ją zwolniła. Halit wyrzuca Ender z domu i blokuje jej karty płatnicze. Ender ląduje u swego brata.

Zakazany owoc odc. 7 streszczenie

Ender cierpi z powodu odcięcia od syna. Halit chce się spotkać z Yildiz, lecz ona go zwodzi. Alihan każe Zejnep zwolnić Jeter, lecz potem w imieniu Zejnep znajduje jej inną pracę. Yildiz częściowo wtajemnicza Zejnep w sytuację dotyczącą Halita.

Zakazany owoc odc. 8 streszczenie

Erim robi wymówki matce. Dżaner mobilizuje Ender, by powróciła do socjety. Zejnep daje Alihanowi osobisty prezent. Yildiz studzi zapał Halita. Alihan broni Zejnep na koncercie, na którym dochodzi do bójki.

Zakazany owoc odc. 9 streszczenie

Ender bierze rozwód z Halitem. Yildiz wraca do pracy w kawiarni. Ender spotyka się z Erimem w kawiarni. Pijana Zehra przewraca się w nocnym klubie. Za sprawą Ender sprawa trafia do mediów.

Obsada serialu

W rolach głównych występują Sevval Sam (jako Ender Celebi), Eda Ece (jako Yildiz Argun) oraz BAris Aytac (jako Caner Celebi), Vildan Vatansever (jako Aysel), Serkan Rutkay Ayikoz (jako Emir Yuksel), Safak Pekdemir (jako Zehra Argun) oraz Kivanc Kasabali i Baris Aytac.

Oryginalny tytuł serialu Zakazany owoc to „Yasak Elma”.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general