Zakochani po uszy streszczenia odcinków 276, 277, 278, 279, 280. Gdzie oglądać online za darmo?

Zakochani po uszy – streszczenie odcinków 276, 277, 278, 279, 280. Gdzie oglądać serial online za darmo? Wszystkie odcinki w formie VOD publikowane są na Player.

Zakochani po uszy online za darmo

Serial Zakochani po uszy ma sporą grupę widzów. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w telewizji TVN 7.

Powtórki odcinków można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia po emisji o godzinie 16:00. Ponadto wszystkie odcinki można oglądać w internecie w formie VOD.

Serial Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji dostępny jest na platformie Player. Umożliwia ona nawet obejrzenie odcinków przed premierą w TVN7, ale już nie za darmo. Dostępne są tam również streszczenia odcinków, które można znaleźć również w naszym serwisie.

W najbliższych dniach można obejrzeć następujące odcinki serialu Zakochani po uszy: 276, 277, 278, 279, 280.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 274

Kuba nie może darować Pauli, że w tajemnicy przed nim spotkała się z Sylwią. Jest pewien, że Sylwia jest niebezpieczna i nie wierzy w jej zmianę na lepsze. Mimo to Paula chce dać Sylwii drugą szansę. Jednocześnie Sylwia angażuje się w sprawę swojej byłej współwięźniarki, z którą spotyka się w więzieniu. Widzi szansę na wygraną. Tymczasem młody prawnik z kancelarii Dariusza, Daniel, spotyka Hankę i jest nią zauroczony. Hanka próbuje przekonać Malwinę, że Sonia chce odzyskać Bartka i nie ma dobrych zamiarów wobec Tamary.

Bartek jest załamany po rozstaniu z ukochaną, zostaje oddelegowany na dwutygodniowy urlop. Nie wie, co z tym zrobić. Asia mówi Borysowi wprost, że między nimi nigdy nic nie będzie, a Borys okłamuje ją, że w jego życiu jest inna kobieta. Maryla żąda od brata, by zostawił Asie w spokoju i poszedł się leczyć.Wiki nie może skontaktować się z Marcinem i coraz bardziej ją to niepokoi

Zakochani po uszy 275

Wiki coraz bardziej martwi się o Marcina, z którym nie ma żadnego kontaktu. Rozmawia o tym z Tomkiem, być może on ma jakieś wiadomości o jej mężu. Dowiaduje się tez od Kacpra, że Marcin proponował u odkupienie udziałów w gabinecie weterynaryjnym… Tymczasem Michał z Hanką szukają dla siebie mieszkania. Sylwia chce zapomnieć o Michale i prosi Paulę, aby pomogła jej umówić się z kimś przez aplikację randkową. Jednocześnie Borysowi udaje się uśpić czujność Wiki. Osacza Asię i okłamuje ją, że zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce.

Zakochani po uszy 276

Borys musi zmylić Asię i postanawia zbliżyć się do Wiki. Mimo to Halina ma złe przeczucia, sądzi, że mężczyźnie chodzi jednak o coś więcej niż tylko przyjaźń z Asią. Jednocześnie Borys okłamuje Marylę, że – tak jak jej obiecał – zerwał kontakty z Asią i rozpoczął terapię. Sylwia świetnie radzi sobie w kancelarii, z zaangażowaniem zajmuje się sprawą współwięźniarki. Michał doszukuje się podobieństw z Michalinka i postanawia zrobić testy DNA, aby upewnić się, że nie jest jej ojcem. Spotyka się z Sylwią. Tymczasem Wiki odkrywa kolejne dziwne posunięcia Marcina. Tomek po rozmowie z kolegą tez ma złe przeczucia. Pani Jola ma poważne kłopoty finansowe, nachodzą ją windykatorzy, ponieważ inwestowała na giełdzie i wszystko straciła.

Zakochani po uszy 276
Zakochani po uszy 276 streszczenie odcinka

Zakochani po uszy 277

Po spotkaniu z Michałem Sylwia odkrywa, że jej matka podmieniła listy i nie wysłała Michałowi tego, który ona napisała. Nie może wybaczyć tego Elwirze. Tymczasem Michał przyznaje się Hance do rozmowy z Sylwią i decyzji o wykonaniu testów na ojcostwo. Para postanawia kupić wymarzone mieszkanie, mimo, że Hania ma coraz więcej wątpliwości. Wiki dowiaduje się od Kuby, że Marcin świetnie bawi się w Miami i postanawia lecieć do męża. Sonia znów potrzebuje pomocy, Bartek początkowo odmawia, ale ostatecznie jedzie do niej do Warszawy.

Zakochani po uszy 278

Halina jest zszokowana wiadomością o tym, że Michał może być ojcem dziecka Sylwii. Opowiada o tym Asi, która próbuje ostrzec Michała przed Sylwią. Tego dnia Michał i Sylwia z Michalinką spotykają się w klinice na badaniach DNA, trudno jest im zapanować nad emocjami, jakie są między nimi. Jednak Sylwia nie chce burzyć szczęścia Michała i Hanki. Tymczasem Tamara postanawia porozmawiać z Bartkiem, na którym wciąż bardzo jej zależy. Bartek jest u Sonii, Hanka próbuje ratować sytuację, ale Sonia to udaremnia. Wiki dowiaduje się od męża, że nie wróci – zakochał się i wkrótce zostanie ojcem. Wiki jest zrozpaczona, Marcin złamał jej serce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.