Zakochani po uszy streszczenia odcinków 321 – 331. Gdzie oglądać online za darmo?

Zakochani po uszy – streszczenie odcinków. Gdzie oglądać serial online za darmo? Wszystkie odcinki w formie VOD publikowane są na Player.

Zakochani po uszy online za darmo

Serial Zakochani po uszy ma sporą grupę widzów. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w telewizji TVN 7.

Powtórki odcinków można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia po emisji o godzinie 16:00. Ponadto wszystkie odcinki można oglądać w internecie w formie VOD.

Serial Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji dostępny jest na platformie Player. Umożliwia ona nawet obejrzenie odcinków przed premierą w TVN7, ale już nie za darmo. Dostępne są tam również streszczenia odcinków, które można znaleźć również w naszym serwisie.

W najbliższych dniach można obejrzeć następujące odcinki serialu Zakochani po uszy: 321, 322, 323. W kolejnych tygodniach emisja Zakochani po Uszy 324, 325, 326, 327, 328.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 321 streszczenie

Kamienica pani Joli żyje wiadomością o tym, że policja poszukuje Sylwii w związku z zabójstwem biznesmena. Michał czuje, że nie może zostawić Sylwii i Michalinki samych, postanawia wyjechać w ich poszukiwaniu. Martwi się jednak o Antka. Jednocześnie Hania martwi się o Michała, pech sprawia, że nie udaje im się spotkać, tylko się mijają. Elwira podejrzewa, że Sylwia uciekła do Berlina. Dariusz nie chce być łączony ze sprawa Sylwii i zrywa z Elwirą. Tymczasem Piotr i chłopcy namawiają Asię, żeby nie wracali jeszcze do domu, tylko pojechali do Włoch, Asia początkowo jest temu przeciwna… Wkrótce okazuje się, że do ich krakowskiego mieszkania było włamanie.

Zakochani po uszy 322 streszczenie

Asia Piotr zdecydowali, że będą kontynuować swoją podróż i obrali kierunek Włochy. Halinie trudno jest się z  tym pogodzić. Hania czuje się przytłoczona ostatnimi wydarzeniami, prosi Daniela, aby dał jej czas. Daniel za wszelką cenę chce pomóc Hani, chce z nią być. Tego dnia spotyka się z koleżanką jej matki, która ma zeznawać w sądzie na niekorzyść Małgorzaty. Znajoma Małgorzaty wyznaje Danielowi, że go okłamała, a Małgorzata już nie pije i jest porządnym człowiekiem. Oczywiście może kłamać w sądzie, ale to będzie kosztowało… Daniel nie wie, jak powiedzieć o tym Hance i czy w ogóle to robić…

Zakochani po uszy 323 streszczenie

Paula jest bardzo przejęta oskarżeniami wobec Sylwii i jej zniknięciem. Wierzy w niewinność Sylwii, co rodzi sprzeczki z Kubą. Nieoczekiwanie na profilu społecznościowym do Pauli odzywa się tajemniczy Królik Samo Zło… Daniel chce ratować sytuację Hani i jej rodzeństwa, spotyka się z kuratorką, jednak kobieta mówi mu wprost, ze Hania nie ma szans wygrać z matką… Daniel postanawia zapłacić koleżance Małgorzaty za złożenie fałszywych zeznań. Tymczasem Karolina unika Radka od chwili, kiedy doszło między nimi do pocałunku. Nie podoba jej się , że Radek nie żałuje , że zdradził swoją dziewczynę. Radek zrywa z Samantą dla Karoliny…

Streszczenia odcinków 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 serialu Zakochani po Uszy pojawią się już wkrótce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.