Zakochani po uszy streszczenia odcinków 395 i 396 (ostatni). Gdzie oglądać online za darmo?

Zakochani po uszy – streszczenie odcinków 394, 395 i 396, który jest ostatni. Gdzie oglądać serial online za darmo? Wszystkie odcinki w formie VOD publikowane są na Player.

Zakochani po uszy online za darmo

Serial Zakochani po uszy ma sporą grupę widzów. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w telewizji TVN 7.

Powtórki odcinków można oglądać w TV. Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia po emisji o godzinie 16:00. Ponadto wszystkie odcinki można oglądać w internecie w formie VOD.

OGLĄDAJ ODCINKI NA PLAYER.PL

Serial Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji dostępny jest na platformie Player. Umożliwia ona nawet obejrzenie odcinków przed premierą w TVN7, ale już nie za darmo. Dostępne są tam również streszczenia odcinków, które można znaleźć również w naszym serwisie.

W najbliższych dniach można obejrzeć następujące odcinki serialu Zakochani po uszy: 394, 395 i 396. Niestety będzie to ostatni odcinek. Od dłuższego czasu wiadomo, że sezon 5 jest ostatni. Widzowie szukający Zakochani po uszy 397 i 398 będą bardzo rozczarowani.

Kiedy emisja ostatnich odcinków?

  • Zakochani po uszy odcinek 395 – środa 1 września
  • Zakochani po uszy odcinek 396 – czwartek 2 września

Wszystkie odcinki dostępne są na Player. Jeśli więc chcielibyście obejrzeć serial od odcinka 1, to właśnie tam możecie to uczynić

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 393 streszczenie

Malwina jest szczęśliwa, zostanie od razu mamą trójki dzieci. Jedyne, co ją martwi, to czy podołają finansowo. Tomek szuka pracy, a przypadek sprawia, że otrzymuje propozycję od Laury… Tymczasem Michał stracił klientkę, która wycofała się z inwestowania w jego firmę kosmetyczną. Hania zamierza mu pomóc, wspólnie z Danielem nakłonili mamę prawnika, aby wsparła Michała. Podczas spotkania w kancelarii Adrianna zmienia jednak zdanie, a Michał wyjawia Hani, że zna Adriannę, bo w przeszłości kilka razy był jej facetem do towarzystwa… Jednocześnie Tymon chce odzyskać Julitę. Postanawia chronić dziewczynę, która skarżyła się koleżankom, że ktoś ją śledzi.

Zakochani po uszy 394 streszczenie

Adrianna, ku zaskoczeniu Michała, proponuje mu spotkanie. Przypadek sprawia, że Daniel i Hania są świadkami, jak kobieta wręcza Michałowi pieniądze, daniel poznaje prawdę. Dzięki wspólnej rozmowie Adrianna zmienia zdanie i proponuje Michałowi udział w jego firmie. Tymczasem Tomek zamierza oświadczyć się Malwinie, ale gubi pierścionek zaręczynowy… Po tym, jak poprzedniego dnia Julita zaatakowała Tymona biorąc go za mężczyznę, który ją śledzi, postanawia dać mu szansę. Julita i Tymon wyznają sobie miłość.

Zakochani po uszy 395 streszczenie

Adrianna i Michał dopełniają w kancelarii Dariusza formalności związanych z inwestowaniem w firmę kosmetyczną. Tymczasem zbliża się ślub Pauli i Kuby, Paula jest bardzo podekscytowana. Otrzymuje tajemniczą paczkę z Włoch, czuje, że to od Sylwii. Wiki postanawia pomóc Michałowi odnaleźć ukochaną, trop prowadzi ją do małego włoskiego miasteczka… Bartek planuje oświadczyć się Tamarze podczas ślubu przyjaciół. Tymon proponuje bratu inny moment i inne rozwiązanie.

Zakochani po uszy 396 ostatni odcinek streszczenie

Dzień ślubu Pauli i Kuby! Tymon, mimo sprzeciwu Bartka, organizuje zaręczyny brata i Tamary, których z pewnością nigdy nie zapomną. Paula tuż przed ślubem dowiaduje się, że jest w ciąży; młoda para nie posiada się ze szczęścia. Wszyscy bliscy i przyjaciele są świadkami ich ślubu. Na Michała czeka niespodzianka. Sylwia z córeczką wracają.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo