Perugia ZAKSA online za darmo. Transmisja, stream gdzie oglądać?

Mecz Perugia – ZAKSA transmisja w TV i online jako live stream. Gdzie obejrzeć mecz siatkówki na żywo? Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport.

Gdzie obejrzeć transmisję z meczu ZAKSY?

To będą wielkie emocje dla fanów siatkówki. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie walczyć o awans do finału Ligi Mistrzów CEV. Rywalem będzie Sir Safety Susa Perugia. Rewanżowy półfinał odbędzie się we Włoszech.

Mecz Perugia – ZAKSA na żywo odbędzie się w czwartek 6 kwietnia, o godzinie 20:15. Gdzie oglądać? Transmisja TV w Polsacie Sport.

ZAKSA online na żywo. Oglądaj live stream z meczu ZAKSA – Perugia w internecie

Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji z meczu Perugia – ZAKSA, to telewizja Polsat Sport online udostępnia live streaming. Mecz ZAKSA online dostępny jest na Polsat BOX Go. W naszym serwisie znajdziesz darmową relację live. To dobry sposób na śledzenie meczu ZAKSA – Perugia online za darmo.

,

ZAKSA wygrała dwie ostatnie edycje siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, będą chcieli obronić swój tytuł i dowieźć go do Polski po raz trzeci z rzędu. Ich rywale z Perugii, z Wilfredo Leonem i Kamilem Semeniukiem w składzie, prezentują się jednak świetnie w tym sezonie. Ponadto trener Perugii, Andrea Anastasi, jest dobrze znany w Polsce ze swojego poprzedniego klubu, Projektu Warszawa.

W pierwszym meczu ZAKSA pokonała Perugię 3:1 i jest bliska awansu do finału, w którym zagra Jastrzębski Węgiel.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo