Zamek Mielmont. Gdzie kręcono „The Traitors. Zdrajcy?”

Zamek Mielmont to miejsce, w którym nagrywano program „The Traitors. Zdrajcy”, który wiosną można oglądać w ramówce TVN. Zobacz najważniejsze informacje o zamnku The Traitors i dowiedz się ile kosztuje nocleg.

Gdzie leży Zamek Mielmont?

Zamek Mielmont, położony w Belgii w miejscowości Mazy, jest miejscem o bogatej historii, która sięga XII wieku. Jego mury były świadkami wielu zmian własnościowych i przekształceń, które nadały mu unikalny charakter. W ostatnim czasie, zamek zyskał nową popularność jako miejsce kręcenia polskiej wersji programu „The Traitors. Zdrajcy”, co przyciągnęło uwagę zarówno miłośników historii, jak i fanów reality show.

Zamek Mielmont, znany również jako Château de Mielmont, jest średniowieczną twierdzą, która przez wieki przechodziła z rąk do rąk między różnymi rodami szlacheckimi. Jego strategiczne położenie na wzgórzu z widokiem na rzekę Orneau sprawiało, że był ważnym punktem obronnym w regionie. Zamek, zbudowany w XII wieku, był świadkiem wielu historycznych wydarzeń, które kształtowały historię Belgii.

Zamek Mielmont  (fot. TVN / x-news)

Zamek The Traitors. Zdrajcy. Gdzie kręcono program?

The Traitors gdzie nagrywano? Takie pytanie zadaje sporo widzów najnowszego programu telewizji TVN. Jednych zainteresuje sama historia zamku, a niektórzy chętnie odwiedziliby jego mury. Jest to możliwe. Zamek The Traitors można wynająć np. przez Booking. Sprawdziliśmy cenę na weekend w połowie marca. Dwie noce to koszt ponad 30 tysięcy złotych, ale w tej cenie można zakwaterować 24 gości w dwunastu sypialniach.

,
Zamek The Traitors (fot. TVN / x-news)

Dzięki swojej lokalizacji, Zamek Mielmont stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji. Park rozrywki Walibi Belgium oferuje emocje dla całej rodziny, a Jezioro Genval zaprasza do spokojnego wypoczynku na łonie natury. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Bruksela-Charleroi, znajduje się zaledwie 20 km od obiektu, co ułatwia dojazd.

Program „The Traitors. Zdrajcy” nagrywano latem 2023 roku. Emisja w TV rozpoczęła się pod koniec lutego. Odcinki można obejrzeć w środy o 21:35.

Zamek Mielmont widok z zewnątrz (fot. TVN / x-news)
Sala Zamku Mielmont (fot. TVN / x-news)

Zdjęcia: TVN / x-news

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo