Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka do druku (darmowy PDF)

Szablon zaproszenia na Dzień Babci i Dziadka do pobrania i wydrukowania. Na zaproszeniu można zaznaczyć datę wydarzenia, jest miejsce na naklejenie lub wypisania tekstu i życzeń.

Dzień Babci i Dziadka materiały do pobrania

5 zł
PDF do druku
Zestaw materiałów do pobrania w PDF i druku na Dzień Babci i Dziadka. Zawiera karty pracy (23 strony), napis, kalendarze do druku (5 szablonów) oraz zaproszenia do druku.

Dzień Babci i Dziadka to wydarzenie, które w przedszkolu jest niezwykle istotne. Zazwyczaj organizowane są przedstawienia. Przygotowaliśmy więc zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka do druku.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych materiałów do druku na tą okazję. Są to m.in. teksty piosenek, karty pracy, kalendarze lub napis do wydrukowania.

Przygotowany szablon zaproszenia to karta do złożenia na pół. Na pierwszej stronie znajduje się napis „Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka”, a także kalendarz do zaznaczenia daty imprezy.

,
zaproszenie dzien babci dziadka

Poniżej można pobrać darmowy plik PDF do wydrukowania. Udostępniamy również wersję z kalendarzem na luty, gdyby znalazło się przedszkole, które organizuje Dzień Babci i Dziadka nieco później.

Pobierz “Zaproszenie Dzień Babci i Dziadka”

zaproszenie-dzien-babci-dziadka.pdf – Pobrano 787 razy – 62,66 KB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo