Zaproszenie na Zakończenie Roku do druku. Plik do edycji

Zaproszenie na Zakończenie Roku Szkolnego w przedszkolu, zerówce i szkole podstawowej. Przygotowaliśmy darmowy szablon do wydruku. Aby ułatwić nauczycielom prace udostępniamy zaproszenie z możliwością edycji w Canvie, dzięki czemu wpiszesz datę, godzinę oraz miejsce uroczystości.

Koniec roku szkolnego w przedszkolu

Zakończenie roku szkolnego jest niezwykle ważnym i ekscytującym wydarzeniem dla dzieci, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. To czas, kiedy mogą podziękować swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas i zdobytą wiedzę, a także zaprosić swoich rodziców na wyjątkowe przedstawienie. Dla niektórych to również zakończenie zerówki i pożegnanie z przedszkolem.

Dla przedszkolaków, zakończenie roku przedszkolnego jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i talentów na scenie. Przez wiele czasu pracowały nad przygotowaniem przedstawienia, uczyły się nowych piosenek, tańców i wierszyków. Teraz nadszedł moment, aby zaprezentować to wszystko przed swoimi najbliższymi.

Dla maluchów jest to nie tylko wyjątkowa okazja do pochwalenia się swoimi osiągnięciami, ale także ważny moment emocjonalny. Widok dumnych i uśmiechniętych rodziców w publiczności dodaje dzieciom pewności siebie i poczucia spełnienia. To również doskonała szansa dla rodziców, aby z bliska obserwować postępy swojego dziecka i dostrzec, jak wiele osiągnęło przez cały rok.

,

Z tej okazji przygotowaliśmy darmowe zaproszenia na Zakończenie Roku w przedszkolu, które dzieci mogą wręczyć swoim rodzicom.

Zaproszenie na zakończenie do druku

Szablon zaproszenia na Zakończenie Roku w przedszkolu, zerówce lub szkole podstawowej można pobrać za darmo w pliku PDF. Pozostawione zostały w nim puste miejsca na wypisanie daty, godziny oraz miejsca wydarzenia.

zaproszenie na zakończenie w przedszkolu

Pobierz plik PDF z pustymi miejscami do wypisania lub poniżej znajdziesz link do edycji zaproszenia.

Pobierz “Zaproszenie na zakończenie roku”

zaproszenie-zakonczenie-roku.pdf – Pobrano 731 razy – 232,55 KB

Udostępniamy również szablon z możliwością edycji w Canvie, dzięki czemu możesz wszystko wypisać na komputerze, a następnie wydrukować. Daje to również możliwość zmiany tekstu zaproszenia – KLIKNIJ TUTAJ, ABY EDYTOWAĆ SZABLON W CANVIE

Na prośbę niektórych przesyłamy również puste zaproszenie, które można wypełnić w dowolny sposób i wykorzystać na dowolną okazję lub wydarzenie.

zaproszenie do druku

Pobierz “Pusty szablon zaproszenia”

pusty-szablon-zaproszenia.pdf – Pobrano 651 razy – 576,71 KB

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo