Zaproszenie na Zakończenie Roku do druku. Plik do edycji

Zaproszenie na Zakończenie Roku Szkolnego w przedszkolu, zerówce i szkole podstawowej. Przygotowaliśmy darmowy szablon do wydruku. Aby ułatwić nauczycielom prace udostępniamy zaproszenie z możliwością edycji w Canvie, dzięki czemu wpiszesz datę, godzinę oraz miejsce uroczystości.

Koniec roku szkolnego w przedszkolu

Zakończenie roku szkolnego jest niezwykle ważnym i ekscytującym wydarzeniem dla dzieci, zwłaszcza w wieku przedszkolnym. To czas, kiedy mogą podziękować swoim nauczycielom za wspólnie spędzony czas i zdobytą wiedzę, a także zaprosić swoich rodziców na wyjątkowe przedstawienie. Dla niektórych to również zakończenie zerówki i pożegnanie z przedszkolem.

Dla przedszkolaków, zakończenie roku przedszkolnego jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności i talentów na scenie. Przez wiele czasu pracowały nad przygotowaniem przedstawienia, uczyły się nowych piosenek, tańców i wierszyków. Teraz nadszedł moment, aby zaprezentować to wszystko przed swoimi najbliższymi.

Polecamy również:
-14% Jesienne karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% Sylaby karty do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Dla maluchów jest to nie tylko wyjątkowa okazja do pochwalenia się swoimi osiągnięciami, ale także ważny moment emocjonalny. Widok dumnych i uśmiechniętych rodziców w publiczności dodaje dzieciom pewności siebie i poczucia spełnienia. To również doskonała szansa dla rodziców, aby z bliska obserwować postępy swojego dziecka i dostrzec, jak wiele osiągnęło przez cały rok.

Z tej okazji przygotowaliśmy darmowe zaproszenia na Zakończenie Roku w przedszkolu, które dzieci mogą wręczyć swoim rodzicom.

Zaproszenie na zakończenie do druku

Szablon zaproszenia na Zakończenie Roku w przedszkolu, zerówce lub szkole podstawowej można pobrać za darmo w pliku PDF. Pozostawione zostały w nim puste miejsca na wypisanie daty, godziny oraz miejsca wydarzenia.

zaproszenie na zakończenie w przedszkolu

Pobierz plik PDF z pustymi miejscami do wypisania lub poniżej znajdziesz link do edycji zaproszenia.

Pobierz “Zaproszenie na zakończenie roku”

zaproszenie-zakonczenie-roku.pdf – Pobrano 429 razy – 232,55 KB

Udostępniamy również szablon z możliwością edycji w Canvie, dzięki czemu możesz wszystko wypisać na komputerze, a następnie wydrukować. Daje to również możliwość zmiany tekstu zaproszenia – KLIKNIJ TUTAJ, ABY EDYTOWAĆ SZABLON W CANVIE

Na prośbę niektórych przesyłamy również puste zaproszenie, które można wypełnić w dowolny sposób i wykorzystać na dowolną okazję lub wydarzenie.

zaproszenie do druku

Pobierz “Pusty szablon zaproszenia”

pusty-szablon-zaproszenia.pdf – Pobrano 371 razy – 576,71 KB

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo