Zatoka Szpiegów odc. 1 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP

Zatoka Szpiegów odc. 1 streszczenie. Zobacz opis odcinka, który wyemitowany zostanie w niedzielę 7 stycznia. Co się w nim wydarzy, kiedy oglądać powtórkę z niedzieli?

Streszczenie szczegółowe serialu Zatoka Szpiegów odcinek 1

Zatoka Szpiegów odc. 1 streszczenie szczegółowe: Gdynia. Lato roku 1940. Franz Neumann to 24 – letni porucznik Abwehry. Jego ojczym jest wysokim oficerem gdańskiej policji. Wychowywał Franza twardą ręką, więcej ciepłych uczuć rezerwując dla jego młodszego brata Otto, który niedługo wyrusza w pierwszy rejs bojowy na niszczycielu. Franz jest oddelegowany do współpracy z Krigsmarine, jego bezpośrednim przełożonym jest komandor Kessler. Franz nie stroni od alkoholu, a także narkotyków, o które nie trudno w portowym mieście. Podczas jednej z wizyt w knajpie wdaje się w bójkę w obronie kelnerki Anny. Dziewczyna pozwala, by Franz odprowadził ją do domu. Na miejscu okazuje się, że Anna jest Polką, którą Franz znał z czasów, kiedy byli jeszcze dziećmi. Gdy Anna sugeruje Franzowi, że jego ojciec był Polakiem, ten nie kryje wściekłości. Robi się agresywny i nieoczekiwanie traci świadomość. Budzi się dopiero następnego ranka i odkrywa leżące pod oknem kamienicy zwłoki Anny. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna zginęła wyrzucona z okna. Franz ucieka z miejsca zdarzenia.

Wkrótce odnajduje go barman Johann, który pokazuje Franzowi zdjęcia, wskazujące na to, że to on zabił Annę. Proponuje mu układ. Dostanie negatywy zdjęć, ale w zamian zdobędzie informacje, którymi jest zainteresowany brytyjski wywiad. Przyparty do muru Franz, musi się zgodzić na współpracę. Wiadomość o ojcu Polaku nie daje mu spokoju. Odwiedza matkę. Chce poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Wśród przechowywanych przez matkę pamiątek znajduje tajemniczą wizytówkę pastora prowadzącego w Gdyni Dom Szwedzkiego Marynarza. Tego samego wieczoru w porcie wojennym Franz żegna brata, który wypływa w swój pierwszy bojowy rejs.

Zatoka Szpiegów odc. 1 VOD TVP PL

Emisja serialu Zatoka Szpiegów odc. 1 nastąpi w niedzielę 7 stycznia o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1. Serial online w porze emisji w TV można obejrzeć jako live stream na WP Pilot. Oczywiście wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy i ostatni, dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD PL. Sporo osób szuka również serialu na CDA i Dailymotion.

,

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć również w telewizji. Zatoka Szpiegów odcinek 1 ponownie zostanie wyemitowany w czwartek i piątek.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo