Zatoka Szpiegów odc. 3 streszczenie szczegółowe. Co się wydarzy?

Zatoka Szpiegów odc. 3 streszczenie szczegółowe. Zobacz opis odcinka, który wyemitowany zostanie w niedzielę 21 stycznia. Co się w nim wydarzy, kiedy oglądać powtórkę z niedzieli?

Streszczenie szczegółowe serialu Zatoka Szpiegów odcinek 3

Zatoka Szpiegów odc. 3 streszczenie szczegółowe: Franz zdobywa tajny dokument dotyczący budowanego na zatoce ośrodka badawczego. Niestety, dowiaduje się, że jego brat, Otto, zginął na morzu podczas akcji bojowej. Topi smutki w tawernie. Franz jest rozgoryczony, a winą za śmierć brata obwinia aliantów, tj. sojuszników kuszącego go przejściem na ich stronę Johanna. Aby nie stracić celu werbunku, właściciel tawerny obiecuje, że swoimi kanałami dowie się czegoś o jego ojcu. Później Franz od Ilse wyciąga informację, że raport dotyczący śmierci Otto znajduje się w domu Kesslera. Gdy do niego dociera, okazuje się, że chłopak był świadkiem zbrodni wojennej na morzu. A ponieważ nie chciał zabić innych ocalałych świadków sam został rozstrzelany. W tym samym czasie w zakładach mechanicznych w okolicach Gdyni, uznanie Niemców nadzorujących pracę Polaków, zdobywa więzień Kurkowski. To ojciec Franza.

Zatoka Szpiegów odc. 3 VOD TVP PL

Emisja serialu Zatoka Szpiegów odc. 3 nastąpi w niedzielę 21 stycznia o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1. Serial online w porze emisji w TV można obejrzeć jako live stream na WP Pilot. Oczywiście wszystkie odcinki, w tym dzisiejszy i ostatni, dostępne są w formie VOD na platformie TVP VOD PL. Sporo osób szuka również serialu na CDA i Dailymotion.

Powtórki ostatniego odcinka można obejrzeć również w telewizji. Zatoka Szpiegów odcinek 3 ponownie zostanie wyemitowany w czwartek i piątek.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo