Zima. Ja mam, kto ma? Karty PDF do druku za darmo

Zimowa gra „Ja mam, kto ma?” do druku. Pobierz plik PDF za darmo. Gra ta jest bardzo popularna wśród dzieci w przedszkolu i nie tylko. Zestaw „zima” zawiera 28 kart.

Wcześniej przygotowane i udostępnione do pobrania zestawy cieszyły się dużą popularnością. Zapraszamy do pobierania innych darmowych gier „Ja mam, kto ma?” do druku”.

Ponadto w naszym sklepie w cenie 10 zł można nabyć aż 10 innych zestawów gry „Ja Mam, kto ma?”: litery, sylaby, owoce, warzywa, zwierzęta, dodawanie, odejmowanie, dodawanie i odejmowanie, przedmioty, ogólna tematyka. Zakupu można dokonać KLIKAJĄC TUTAJ.

Ja mam kto ma do druku

Zimowe „Ja mam, kto ma?”

Na zimę przygotowaliśmy darmowy zestaw, który można pobrać poniżej. Składa się on z 28 kart. Udostępniony plik PDF zawiera dwie karty na stronę A4. Jeśli chcesz, aby karty były mniejsze, to w ustawieniach wydruku zwiększ liczbę stron na jeden arkusz. Zasady gry opisujemy poniżej.

,

Jednocześnie zapraszamy do zakupu 100 kart pracy do druku w cenie 7 zł za plik PDF <- KLIKNIJ

ZIMA JA MAM KTO MA
Zima – Ja mam, kto ma do druku

Aby pobrać grę do druku skorzystaj z poniższego przycisku.

Pobierz “Zima - ja mam, kto ma?”

zima-ja-mam-kto-ma.pdf – Pobrano 12853 razy – 3,56 MB

Ja mam, kto ma? Zasady

Na czym polega gra „Ja mam, kto ma?”. Każde z dzieci biorących udział w grze otrzymuje kartę. Gracz rozpoczynający zabawę mówi jaki przedmiot lub rzecz posiada na swojej karcie, a następnie zadaje pytanie „Kto ma.,,” i opisuje rzecz znajdującą się na dolnej części karty.

Przykładowa rozgrywka:
Gracz 1: Ja mam sanki. Kto ma narty?
Gracz 2: Ja mam narty. Kto ma narciarza?

1 Komentarz
  1. Dziękuję.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo