Złamane Życie ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać online?

Serial turecki „Złamane Życie” ile ma odcinków? Odpowiedzi na to pytanie szukają osoby oglądające odcinki online lub w telewizji Novelas+. Sprawdź najważniejsze informacje o serialu.

O czym opowiada serial turecki „Złamane Życie”?

Serial „Złamane Życie” opowiada historię Deniz, pięknej i ambitnej dziewczyny, która po ukończeniu studiów wraca do rodzinnego Izmiru. Tam przypadkiem poznała Cinara, mężczyznę ze słynnej rodziny Kocabey. Serial koncentruje się na pytaniach o to, jak daleko dwójka młodych ludzi jest gotowa poświęcić się dla swojej miłości, jak daleko może się posunąć kobieta, aby zdobyć władzę i bogactwo oraz czy rodzina zawsze będzie na pierwszym miejscu, czy nie.

Serial Złamane Życie ile odcinków? Gdzie oglądać w TV i online?

Ile odcinków ma turecki serial Złamane Życie? W Turcji ukazało się ich 100. W Polsce najprawdopodobniej liczba będzie bardzo podobna. Każdy z nich trwa około 45 minut, podobnie było w Turcji.

Serial można oglądać w telewizji Novelas+ od poniedziałku do piątku o godzinie 15:55, 20:30 i 1:05 (ten sam odcinek). Powtórki emitowane są następnego dnia o 5:50, a także 10:25.

,

Wszystkie odcinki z danego tygodnia powtarzane są ciągiem również w weekend. W sobotę od 14:05 do 18:40 oraz w niedzielę od 18:40 do 23:15.

Ponadto serial Złamane Życie online po polsku można oglądać na platformie Canal+ Online. Dostępne są tam również streszczenia szczegółowe odcinków.

Obsada serialu

Obsada serialu „Złamane Życie” składa się m.in. z następujących aktorów:

  • Meltem Akçöl jako Deniz Yilmaz
  • Erdem Yılmaz jako Çınar Kocabey
  • Mine Cayiroglu jako Ahu Kocabey
  • Burcu Almeman jako Aysel Yilmaz
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo