Złoty Chłopak odc. 24, 25, 26 streszczenie. Ile odcinków, powtórki VOD, obsada

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial? Dowiedz się o czym opowiada nowy turecki serial emitowany w TVP 1, a także w jaki sposób oglądać darmowe powtórki VOD online. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia Złoty Chłopak odc. 24, 25, 26, 27.

Turecki serial Złoty Chłopak w TVP 1

Złoty Chłopak to kolejny turecki serial, którym w najbliższych kilkunastu miesiącach będą emocjonować się widzowie. Odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Już w czwartek 28 września premiera Złoty Chłopak odc. 24. W kolejnych dniach obejrzeć będzie można odcinki 25, 26, 27.

Powtórki serialu dostępne są zarówno w TV, jak i internecie. Ostatni odcinek leci następnego dnia roboczego o godzinie 6:05. Ponadto obejrzeć je można również online. Wszystkie odcinki Złoty Chłopak w VOD dostępne są na bezpłatnej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Oczywiście po polsku, bez konieczności szukania napisów.

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial?

Przy każdym serialu pojawia się pytanie jak długo będzie można go oglądać. Złoty Chłopak ile odcinków? W Turcji cały serial składał się z 36 odcinków. Każdy z nich trwał jednak ponad dwie godziny, co oznacza, że w Polsce będzie 118 epizodów.

Złoty Chłopak streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Złoty Chłopak.

Złoty Chłopak odc. 21 streszczenie szczegółowe

Seyran po raz pierwszy w życiu płynie łodzią. Ferit zabiera żonę na swoje ulubione śniadanie. Wizyta w siłowni kończy się bójką. Fuat ratuje brata z opresji. Halis postanawia zobaczyć mieszkanie Kazima.

Złoty Chłopak odc. 22 streszczenie szczegółowe

Spotkanie Halisa z Hattuc wywołuje falę wzruszeń. Po zakupach w centrum handlowym Seyran z siostrą, Feritem i Fuatem idą do klubu. Pijana Suna całuje Ferita. Yusuf rozpoczyna pracę w posiadłości Korhanów. Podczas nocnego obchodu wpada na zakradającą się Pelin.

Złoty Chłopak odc. 23 streszczenie szczegółowe

Seyran i Ferit wracają do pokoju z pijaną Suną. Tam czeka już na nich Pelin, która opowiada im o Yusufie. Rano Suna przypomina sobie, co zrobiła i jest jej wstyd. Boi się powiedzieć o tym siostrze. Asuman ma pretensje do Fuata o to, że nie zabrał jej do klubu wieczorem. Fuat tłumaczy się przed rodziną z siniaków na twarzy. Dziadek Halis postanawia dać nauczkę tym, którzy zaatakowali jego wnuków. Ferit wyznaje Seyran prawdę o tym, co Suna zrobiła w klubie. Seyran jest załamana. W domu Suna się dowiaduje, że ojciec ma już dla niej pretendenta do ręki.

Złoty Chłopak odc. 24 streszczenie szczegółowe

Seyran i Ferit wciąż się kłócą. Yusuf spiskuje z Pelin, żeby ich rozdzielić. Ferit zabiera Seyran do mistrza Necipa, gdzie rozmawiają o pierścionku, który Ferit zaprojektował. Esme źle się czuje i Suna prosi siostrę o pomoc. Na miejscu się okazuje, że Seyran musi pomóc przygotować przyjęcie dla pretendenta Suny. Ferit mówi rodzinie, że jest z Seyran u jej bliskich, a zostaje z Pelin. Gdy wychodzą do baru, Ferit się upija. Potem zatrzymuje go policja.

Złoty Chłopak odc. 25 streszczenie szczegółowe

Kazim słyszy kłótnię sióstr, w której Seyran wyrzuca Sunie to, że pocałowała Ferita. Wściekły ojciec postanawia wydać ją za wdowca z Antep. Zrozpaczona Suna twierdzi, że się zabije. Seyran błaga Ferita o pomoc, obiecując, że zrobi dla niego wszystko, choć wcześniej użyła wobec niego najgorszych epitetów za to, że spędził noc z Pelin. Ferit każe Seyran włożyć seksowną halkę.

Fabuła i obsada

Serial „Złoty Chłopak” przedstawia historię Ferita, bogatego i rozpuszczonego kobieciarza z Stambułu, którego dziadek Halis chce uporządkować życie wnuka poprzez zorganizowanie mu małżeństwa. Seyran to ambitna młoda kobieta z Gaziantep, która marzy o studiach i karierze zawodowej, a małżeństwo nie jest w jej planach. Halis decyduje się znaleźć dla wnuka żonę właśnie w Gaziantep, co prowadzi do zetknięcia się losów Ferita i Seyrana. Oboje mają różne priorytety i poglądy na życie, co dodatkowo komplikuje sytuację, zwłaszcza gdy w grę wchodzą rodzinne sekrety.

W rolach głównych występują Demir Mert Ramazan (jako Ferit), Saraolu Afra (jako Seyrana), Polatogullari Diren (jako Kazim), Pozam Beril (jako Suna), Tekindor Çetin (jako Halis).

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo