Złoty Chłopak odc. 217, 218, 219 streszczenie. Ile odcinków, powtórki VOD, obsada

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial? Dowiedz się o czym opowiada turecki serial emitowany w TVP 1, a także w jaki sposób oglądać darmowe powtórki VOD online. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia Złoty Chłopak odc. 217, 218, 219, 220.

Turecki serial Złoty Chłopak w TVP 1

Złoty Chłopak to kolejny turecki serial, którego odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Już w poniedziałek 15 lipca premiera Złoty Chłopak odc. 217. W kolejnych dniach obejrzeć będzie można odcinki 218, 219, 220.

Powtórki serialu dostępne są zarówno w TV, jak i internecie. Ostatni odcinek leci następnego dnia roboczego o godzinie 6:05. Ponadto obejrzeć je można również online. Wszystkie odcinki Złoty Chłopak w VOD dostępne są na bezpłatnej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Oczywiście po polsku, bez konieczności szukania napisów.

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial?

Przy każdym serialu pojawia się pytanie jak długo będzie można go oglądać. Złoty Chłopak ile odcinków? W Turcji cały serial składał się z 36 odcinków. Każdy z nich trwał jednak ponad dwie godziny, co oznacza, że w Polsce będzie ponad 110 epizodów.

Złoty Chłopak streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Złoty Chłopak.

Złoty Chłopak odc. 217 streszczenie szczegółowe

Latif informuje rodzinę Korhanów, że Abidin oświadczył się Ajse. Seyran zostaje porwana. Ferit jest zrozpaczony, bo nie wie, kto za tym stoi. Kazim zjawia się w rezydencji i żąda wyjaśnień. Seyran próbuje negocjować z Akinem.

Złoty Chłopak odc. 218 streszczenie szczegółowe

Kazim ma żal do Ferita, że nie zadbał o bezpieczeństwo Seyran. Mezide i Hattuc opowiadają swoją historię z przeszłości. Kazim torturuje Sertera. Sehmuz nocuje w pokoju Ifakat. Kaya postanawia zdemaskować kochanków.

Złoty Chłopak odc. 219 streszczenie szczegółowe

Halis każe wyrzucić Ifakat z rezydencji. Gulgun z radością pozbywa się rywalki. Zachowanie Akina przeraża Seyran. Kazim jest zaskoczony widząc w rezydencji karetkę. Esme ma żal do męża, że poświęca swój czas Zerrin zamiast szukać córki.

Złoty Chłopak odc. 220 streszczenie szczegółowe

Wszyscy ruszają szukać Seyran. Dziadek każe zamknąć Ferita, żeby nie ryzykował i chłopak jest wściekły. W końcu udaje mu się uciec i trafić na trop Akina i Seyran. Kazim i Orhan znajdują Ece, ale nie ma śladu po Seyran. W końcu Ferit trafia na samochód, w którym jedzie Akin i Mezide. W aucie jest też nieprzytomna Seyran. Dochodzi do tragedii i Ferit zabiera ranną żonę do szpitala.

Fabuła i obsada

Serial „Złoty Chłopak” przedstawia historię Ferita, bogatego i rozpuszczonego kobieciarza z Stambułu, którego dziadek Halis chce uporządkować życie wnuka poprzez zorganizowanie mu małżeństwa. Seyran to ambitna młoda kobieta z Gaziantep, która marzy o studiach i karierze zawodowej, a małżeństwo nie jest w jej planach. Halis decyduje się znaleźć dla wnuka żonę właśnie w Gaziantep, co prowadzi do zetknięcia się losów Ferita i Seyrana. Oboje mają różne priorytety i poglądy na życie, co dodatkowo komplikuje sytuację, zwłaszcza gdy w grę wchodzą rodzinne sekrety.

W rolach głównych występują Demir Mert Ramazan (jako Ferit), Saraolu Afra (jako Seyrana), Polatogullari Diren (jako Kazim), Pozam Beril (jako Suna), Tekindor Çetin (jako Halis).

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo