Złoty Chłopak odc. 160, 161, 162 streszczenie. Ile odcinków, powtórki VOD, obsada

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial? Dowiedz się o czym opowiada turecki serial emitowany w TVP 1, a także w jaki sposób oglądać darmowe powtórki VOD online. W naszym serwisie znajdziesz również streszczenia Złoty Chłopak odc. 160, 161, 162, 163.

Turecki serial Złoty Chłopak w TVP 1

Złoty Chłopak to kolejny turecki serial, którego odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

Już w wtorek 16 kwietnia premiera Złoty Chłopak odc. 160. W kolejnych dniach obejrzeć będzie można odcinki 161, 162, 163.

Powtórki serialu dostępne są zarówno w TV, jak i internecie. Ostatni odcinek leci następnego dnia roboczego o godzinie 6:05. Ponadto obejrzeć je można również online. Wszystkie odcinki Złoty Chłopak w VOD dostępne są na bezpłatnej platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Oczywiście po polsku, bez konieczności szukania napisów.

,

Złoty Chłopak ile odcinków ma serial?

Przy każdym serialu pojawia się pytanie jak długo będzie można go oglądać. Złoty Chłopak ile odcinków? W Turcji cały serial składał się z 36 odcinków. Każdy z nich trwał jednak ponad dwie godziny, co oznacza, że w Polsce będzie ponad 110 epizodów.

Złoty Chłopak streszczenia odcinków

W naszym serwisie przeczytać można szczegółowe streszczenia odcinków serialu Złoty Chłopak.

Złoty Chłopak odc. 159 streszczenie szczegółowe

Ferit szuka Seyran. Kazim przeprowadza rozmowę z Hattice. Ma do ciotki pretensje o to, że nie broniła go przed ojcem, który go katował. Suna postanawia odejść, skoro nie doszło do ślubu. Mówi Kayi, że to koniec. Latiif zawiadamia Kazima, że on i jego rodzina mają się wynieść z posiadłości. Kazim jest wściekły i poprzysięga zemstę.

Złoty Chłopak odc. 160 streszczenie szczegółowe

Nukhet próbuje uzmysłowić synowi, że uratowała go przed nieudanym małżeństwem. Kaya nalega, by matka przeprosiła Sunę. Ferit prosi Pelin o pomoc. Seyran, mimo tłumaczeń Pelin, nie zamierza wrócić do Ferita. Suna każe wyrzucić Kazima z rezydencji.

Złoty Chłopak odc. 161 streszczenie szczegółowe

Suna wraca do rezydencji Korhanów jako żona Kaya. Nukhet ma żal do syna, że postąpił wbrew jej woli. Ferit jest załamany po odejściu Seyran. Suna pomaga Ifakat odzyskać wiarę w siebie. W wynajętym przez Orhana mieszkaniu zjawia się Gulgun. Seyran chce jak najszybciej znaleźć pracę.

Złoty Chłopak odc. 162 streszczenie szczegółowe

Ifakat postanawia odejść i prosi Halisa o wybaczenie. Gulgun podejmuje decyzję o rozwodzie i mówi o tym Halisowi. A ten każe Orhanowi załatwić sprawę tak, żeby jej to wybić z głowy. Halis stawia Feritowi warunek. Daje mu ostatnią szansę. Ma się rozwieść z Seyran i ożenić z Pelin. Seyran mieszka z koleżankami z uczelni. Suna boi się nocy poślubnej. Nie wie, jak się zachować.

Fabuła i obsada

Serial „Złoty Chłopak” przedstawia historię Ferita, bogatego i rozpuszczonego kobieciarza z Stambułu, którego dziadek Halis chce uporządkować życie wnuka poprzez zorganizowanie mu małżeństwa. Seyran to ambitna młoda kobieta z Gaziantep, która marzy o studiach i karierze zawodowej, a małżeństwo nie jest w jej planach. Halis decyduje się znaleźć dla wnuka żonę właśnie w Gaziantep, co prowadzi do zetknięcia się losów Ferita i Seyrana. Oboje mają różne priorytety i poglądy na życie, co dodatkowo komplikuje sytuację, zwłaszcza gdy w grę wchodzą rodzinne sekrety.

W rolach głównych występują Demir Mert Ramazan (jako Ferit), Saraolu Afra (jako Seyrana), Polatogullari Diren (jako Kazim), Pozam Beril (jako Suna), Tekindor Çetin (jako Halis).

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo