Znaczki do szatni i na szafki w przedszkolu. 30 naklejek do druku w PDF

Znaczki do szatni i na szafki w przedszkolu i szkole to bardzo ważna rzecz. Przygotowaliśmy zestaw 30 znaczków dla dzieci w sześciu różnych rozmiarach i szablonach, a także kodeks i kąciki. Wszystko to w pliku PDF do druku.

Znaczki do szatni i na szafki do druku (przedszkole)

Naklejki w formie znaczków na szafki do szatni, na krzesła w przedszkolu i szkole sprawdzą się idealnie. Plik do druku zawiera 30 różnych znaczków ze zwierzętami. Każda naklejka do druku przygotowana została w sześciu formatach:

KUP ZNACZKI DO DRUKU W NASZYM SKLEPIE

– Kwadraty 5×5 cm
– Kółka 5,5×5,5 cm
– Prostokąty z miejscem na imię
– Znaczek w kółku i prostokąt z miejscem na imię
– Kwadraty 5×5 cm z kolorowym tłem
– Kółka 5,5×5,5 cm z kolorowym tłem

,

Tak zróżnicowany zestaw znaczków pozwala ozdobić przedszkole i nie tylko w kilku miejscach w różnych kształtach. Dzięki temu sprawdzi się zarówno w szatni, gdzie można dopisać imię, jak i na krzesłach, szafkach lub w innych miejscach, gdzie wystarczy przykleić etykiety danego dziecka. Warto zadbać o to, aby na nowy rok szkolny przygotować dla dzieci nowe znaczki szatni na szafki.

Cały zestaw znaczków w pliku PDF do druku można kupić w cenie 3 zł. Zakupu można dokonać w sklepie Drukatek.pl. Warto dodać, że w ofercie są również nazwy kącików, a także kodeks przedszkolaka w tej samej szacie graficznej.

Elementy wyposażenia przedszkola i szkoły
Znaczki do sali i szatni, kąciki i etykiety, kodeks przedszkolaka, karty pokazowe i napisy.
6 zł 12 zł

Jak wyglądają znaczki do druku można zobaczyć na poniższym podglądzie. Plik PDF zawiera oczywiście obrazki wysokiej jakości.

Jak wyglądają znaczki przedszkolne na szafki do szatni?

KUP ZNACZKI DO DRUKU W NASZYM SKLEPIE

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo