Zniewolona sezon 3. Streszczenie, powtórki, ile odcinków ma serial?

Zniewolona to jeden z najpopularniejszych seriali emitowanych w TVP. Widzowie nie mogą się doczekać kiedy premierę będą miały nowe odcinki. Obecnie lecą powtórki wyemitowanych już odcinków, a po nich nastąpi premiera Zniewolona sezon 3.

Serial Zniewolona – ile odcinków?

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w Polsce zyskał bardzo dużą popularność. Pierwsze dwa sezony cieszyły się dużą oglądalnością i polscy widzowie mocno naciskali, aby powstał sezon 3. Właśnie z tego powodu telewizja TVP skontaktowała się z ukraińskim producentem serialu, aby nawiązać współpracę.

Ile odcinków ma serial Zniewolona? Do tej pory ukazało się 48 odcinków (sezon 1 i 2). Wiadomo już, że sezon 3 również będzie miał 24 odcinki. Można je już oglądać w ukraińskiej TV, a wkrótce również w TVP.

Zniewolona sezon 3 po polsku – kiedy premiera w TVP?

Obecnie telewizja TVP 2 emituje powtórki odcinków 1-48. Można je oglądać każdego tygodnia od poniedziałku do środy o 22:55. Po ich zakończeniu nastąpi premiera sezonu 3 Zniewolonej. Nastąpi to zapewne na początku 2022 roku.

Poniżej można obejrzeć zwiastun Zniewolona sezon 3.

Zniewolona VOD – napisy PL

Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można obejrzeć w internecie jako powtórki na platformie VOD. Oczywiście sezon 3 nie jest tam jeszcze dostępny, ale po emisji w TVP 1 zawsze pojawiać się tam będzie ostatni odcinek wyemitowany w TV.

zniewolona streszczenie sezonu 3
Premiera nowych odcinków już wkrótce w TVP 1

Obecnie sporo ludzi szuka również odcinków z napisami PL na platformach typu Youtube, Dailymotion, CDA i innych z zagranicznymi serialami online. Warto jednak poczekać na premierę serialu w Polsce.

Powtórki serialu będą oczywiście dostępne również w telewizji.

W naszym serwisie prezentować będzie również streszczenie odcinków serialu Zniewolona. Póki co jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to zachęcamy do nadrobienia zaległości i obejrzenia Zniewolona odc. 1 i następnych, aby później na bieżąco oglądać sezon 3.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.