Zniewolona sezon 3 odc. 72 i 73. Streszczenie, powtórki, ile odcinków ma serial?

Zniewolona sezon 3 streszczenia odcinków 71 i 72. Gdzie i kiedy oglądać ostatni odcinek w formie powtórki? Wszystkie odcinki serialu dostępne są na VOD TVP PL. Kiedy premiera sezonu 4?

Serial Zniewolona sezon 3 – ile odcinków?

Zniewolona to ukraiński serial kostiumowy, który w Polsce zyskał bardzo dużą popularność. Pierwsze dwa sezony cieszyły się dużą oglądalnością i polscy widzowie mocno naciskali, aby powstał sezon 3. Właśnie z tego powodu telewizja TVP skontaktowała się z ukraińskim producentem serialu, aby nawiązać współpracę.

Ile odcinków ma serial Zniewolona? Do tej pory ukazało się 48 odcinków (sezon 1 i 2). Wiadomo już, że sezon 3 również będzie miał 24 odcinki. Można je już oglądać w ukraińskiej TV, a od końca grudnia również w TVP.

Zniewolona sezon 3 po polsku?

W Telewizji TVP 2 pod koniec grudnia miała miejsce premiera sezonu 3 Zniewolonej. Kiedy leci serial Zniewolona sezon 3 odc. 24 (odcinek 72)? Już 13 marca o godzinie 20:15 w TVP 1.

,
  • Zniewolona odc. 71 (sezon 3 odcinek 23) – 6 marca
  • Zniewolona odc. 72 (sezon 3 odcinek 24) – 13 marca
  • Zniewolona odc. 73 (sezon 4 odcinek 1) – data premiery nieznana.

Poniżej można obejrzeć zwiastun Zniewolona sezon 3.

Zniewolona odc. 73 – kiedy sezon 4?

Z pewnością nie zabraknie osób ciekawych po ostatnim odcinku, którzy będą szukać streszczenia Zniewolona odc. 73. Niestety jego premiera nie odbędzie się w kolejną niedzielę, a dopiero za kilka miesięcy. Co przyniesie ostatni odcinek sezonu 3, możesz przeczytać poniżej.

Wszystkie odcinki sezonu 3 cieszyły się bardzo dużą oglądalnością. Nic więc dziwnego, że kontynuacja serialu nie stała pod najmniejszym znakiem zapytania. Kiedy premiera Zniewolona sezon 4? Tego jeszcze nie wiadomo. Jacek Kurski zdradził, że zdjęcia zostały już zakończone, ale postprodukcja musi potrwać i w wiosennej ramówce na pewno nie obejrzymy nowych odcinków.

Najprawdopodobniej Zniewolona sezon 4 do ramówki TVP 1 trafi jesienią lub podobnie jak sezon 3 pod koniec grudnia.

Zniewolona VOD – napisy PL

Wszystkie odcinki serialu Zniewolona po polsku można obejrzeć w internecie jako powtórki na platformie VOD. Oczywiście sezon 3 nie jest tam jeszcze dostępny, ale po emisji w TVP 1 zawsze pojawiać się tam będzie ostatni odcinek wyemitowany w TV.

Obecnie sporo ludzi szuka również odcinków z napisami PL na platformach typu Youtube, Dailymotion, CDA i innych z zagranicznymi serialami online. Warto jednak poczekać na premierę serialu w Polsce.

Powtórki serialu będą oczywiście dostępne również w telewizji.

W naszym serwisie prezentować będzie również streszczenie odcinków serialu Zniewolona. Póki co jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to zachęcamy do nadrobienia zaległości i obejrzenia Zniewolona odc. 1 i następnych, aby później na bieżąco oglądać sezon 3.

Zniewolona 3 streszczenia odcinków

Zniewolona odc. 71 streszczenie (sezon 3 odcinek 23)

Katia stara się rozszyfrować tajemnicę śmierci Wiery, żony Gnatkiewicza. W torebce Nasti znajduje zaszyte bezwstydne fotografie Wiery. To zakochany w Wierze Andriej uknuł intrygę, żeby kobieta porzuciła męża i została z nim. Pomogła mu w tym Madame Makarowa. Wiera nie mogąc znieść poniżenia pozwala się Żadanowi zabić. Olga oświadcza się Nazarowi. Rogneda daje pokaz tańca siedmiu welonów w salonie muzycznym Makarowej. Ujawnia się i opowiada, w jaki sposób jej mąż dochrapał się stanowiska.

Zniewolona odc. 72 streszczenie (sezon 3 odcinek 24)

Andriej błaga Katię o wybaczenie. Żona radzi mu się przyznać do winy, by ten koszmar nie zatruwałim przyszłego życia. Ciotka Jaryna próbuje stanąć w obronie Andrieja. Jabłoniewski wpada do domu Żadanów. Wywiązuje się bójka, w której Andriej ginie. Rogneda dowiaduje się że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza pałac. Zostawia nieślubnemu synowi Bezusa pieniądze na naukę i pracownię malarską. Katia tworzy towarzystwo dobroczynne, które będzie również utrzymywało żadanowski szpital. Szefową towarzystwa zostaje Olga. Katia wreszcie może spełnić swoje marzenie i studiować medycynęw Zurichu. Ochraniać ją w drodze ma zamiar książę Jabłoniewski. 

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo