Zranione Ptaki 203. Czy i kiedy premiera nowych odcinków?

Zranione Ptaki 203. Czy powstanie nowy sezon serialu i czy w Polsce będą emitowane nowe odcinki? Takie pytanie w ostatnich dniach zadaje sporo sporo osób, ponieważ w piątek obejrzeć można ostatni odcinek Zranionych Ptaków.

Serial Zranione Ptaki cieszył się bardzo dużą popularnością w ostatnich miesiącach. Emitowany był pięć razy w tygodniu w TVP 2. Łącznie w Polsce serial podzielono na 202 odcinki. Ostatni wyemitowany zostanie w piątek 6 stycznia 2023 roku.

Każdy zastanawia się więc czy będzie można obejrzeć Zranione Ptaki 203?. Sporo osób pewnie zacznie nawet szukać streszczenie szczegółowe, nie zdając sobie sprawy, że to koniec serialu. Niestety w Turcji nie powstały nowe odcinki od 2019 roku i nic nie wskazuje na to, aby ich produkcja miała zostać wznowiona. Można więc założyć, że odcinek 202 definitywnie jest ostatnim.

Nie ma również co szukać serialu Zranione Ptaki 203 z napisami w internecie na CDA, Dailymotion, Youtube czy tureckich serwisach. W Polsce wyemitowano cały serial, choć w przeszłości zdarzało się ucinać odcinki przed finałem, jak choćby w pewnym momencie było z Wymarzoną Miłością.

,

Będziecie tęsknić za Zranionymi Ptakami? W ich miejsce w TVP 2 pojawi się hiszpański serial. Natomiast jeśli nie oglądaliście odcinków w TV, to oczywiście w internecie możecie znaleźć powtórki Zranione Ptaki odc. 1 i wszystkie odcinki po polsku na TVP VOD.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo