Zranione Ptaki 71 streszczenie odcinka

Zranione Ptaki odc. 71 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku, który wyemitowany zostanie w piątek 1 lipca? Zobacz gdzie i kiedy można obejrzeć powtórkę.

Zranione Ptaki 71 można obejrzeć w piątek 1 lipca o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Powtórka w TV wyemitowana zostanie w poniedziałek 4 lipca o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki Zranione Ptaki dostępne są na TVP VOD.

Streszczenie serialu Zranione Ptaki odcinek 71

W 71. odcinku serialu Zranione Ptaki Meryem jest przerażona. Ma traumę z dzieciństwa i ze strachu odchodzi od zmysłów. Levent i Ömer są zaniepokojeni zniknięciem Meryem. W poszukiwania dziewczyny angażują się również Cemil i Ayse. Durmus ściąga Neriman, by przypilnowała dziewczyny i przemówiła jej do rozsądku.

Meryem, choć wycieńczona, jest nieprzejednana. Okazuje się, że Durmus zapomniał zabrać Meryem telefonu. Gdy po raz kolejny Levent i Ayse dzwonią do niej, ta odbiera. Gdy już ma powiedzieć Leventowi, gdzie jest, Neriman wyrywa jej telefon.

,

Wszyscy wyruszają na poszukiwania. W bistro dowiadują się od Osmana, co zaszło. Levent śledzi Durmusa i idzie za nim aż do biura Tekina, a Cemil i Ayse szukają jej w pobliżu domu. Tymczasem w dzielnicy roi się od plotek na temat romansu Ayse z jej szefem. Sąsiadki Safiye jawnie potępiają rozwiązłość jej córki.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo