Zranione Ptaki odc. 138, 139, 140. Ile odcinków? Streszczenia i powtórki VOD

Ile odcinków ma serial Zranione Ptaki? Kiedy i gdzie oglądać odcinki po polsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Serial Zranione Ptaki po polsku

Zranione Ptaki to turecki serial, który od drugiej połowy marca można oglądać w telewizji TVP 1 zamiast serialu Elif. Odcinki emitowane są pięć razy w tygodniu o godzinie 14:00. Można je również oglądać w internecie na WP Pilot (w porze emisji w TVP1).

Zranione Ptaki odc. 137 wyemitowany zostanie w czwartek 6 października.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki tytuł serialu to „Yaralı Kuşlar”. Ile odcinków mają Zranione Ptaki? W Turcji powstało 165 odcinków, ale jak wiadomo tam są one nieco dłuższe. W Polsce można się spodziewać ponad 200 odcinków, najprawdopodobniej około 300.

Gdzie oglądać powtórki po polsku? Ostatni odcinek Zranione Ptaki w TVP 1 powtarzany jest następnego dnia po emisji o godzinie 6:05. Ponadto tradycyjnie już wszystkie odcinki po polsku trafiają na TVP VOD, gdzie dostępne są za darmo, tuż po emisji w telewizji. Dzięki temu nie trzeba szukać serialu na CDA, Dailymotion czy innych tureckich serwisach.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to prezentujemy streszczenia odcinków.

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Zranione Ptaki 134 streszczenie

Ömer bardzo przeżywa nieobecność Meryem. Widząc cierpienia chłopca, Ulviye ma jeszcze większy żal do Meryem za to, co zrobiła. Vedat zaprasza Leventa i Meryem do obejrzenia szwalni, jednak nagle coś mu wypada i nalega, żeby pojechali tam sami. Na wieść o tym Melis niezwłocznie jedzie do szwalni. Gdy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Levent i Meryem utknęli razem w windzie. Gdy zostają sami, Levent robi Meryem wyrzuty i żąda wyjaśnień. Jego słowa i lęk przed zamknięciem i reakcją Tekina sprawiają, że Meryem traci przytomność. Levent w ostatniej chwili łapie ją w ramiona. Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy z Asli. Prosi ją o rozmowę. Safiye postanawia zapisać Ayse i Cemila na terapię małżeńską, jednak Bedriye podkrada jej kartkę z numerem telefonu specjalisty. Niespodziewanie kobiety odwiedza Oya, która wyjawia im, że małżeństwo Ayse i Cemila to fikcja.

Zranione Ptaki 135 streszczenie

Asli manipuluje Bahadirem. Wyznaje mu miłość i oświadcza, że dla dobra ich obojga odejdzie z pracy i zniknie z jego życia. Mężczyzna stanowczo się temu sprzeciwia. Po rozmowie z Ayse, Bahadir oświadcza matce, że chce rozwieść się z Hülyą. Leven, trzymając w ramionach nieprzytomną Meryem, nie jest w stanie dalej tłumić swoich uczuć do niej. Romantyczne chwile kończą się wraz z odblokowaniem drzwi windy. Przez chwilę Melis obawia się, że Meryem wyznała Leventowi prawdę. Sprowadza na miejsce Tekina, który zabiera stamtąd swoją żonę. Safiye i Bedriye są w szoku po tym, co usłyszały od Oyi. Cemil zamierza wyznać Ayse miłość i zabrać w podróż poślubną, ale zamiast tego jest świadkiem, jak rozgoryczona Safiye wymierza córce siarczysty policzek.

Zranione Ptaki 136 streszczenie

Melis nie udaje się zdobyć serca Leventa. Zranionej Safiye trudno uwierzyć, że była okłamywana przez córkę. Oznajmia wszystkim, że ona i Ayşa szykują się do wyprowadzki. Cemil dowiaduje się, że to Oya wyznała prawdę Safiye. Bezskutecznie próbuje się dodzwonić do przyjaciółki. Meryem dostaje pozwolenie na spotkanie z Ömerem. Ülviye nie kryje niezadowolenia z tego powodu. W tej sytuacji Tekin proponuje Ömerowi wizytę w domu siostry.

Zranione Ptaki 137 streszczenie

Levent jest oburzony, gdy dowiaduje się, że Ömer spędzi noc poza rezydencją. Bahadir całuje Asli w kuchni. W pewnym momencie ktoś tłucze wazon. Przerażona dziewczyna uważa, że to sprawka Yaşara. Cemil wyznaje Safiye, że zakochał się w jej córce, ale jego rozmówczyni pozostaje nieugięta. W końcu to on postanawia się wyprowadzić. Ömer widzi, że Meryem jest nieszczęśliwa u boku męża. Chłopiec bardzo boi się Tekina.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general