Zranione Ptaki ostatni odcinek. Ile odcinków? Streszczenia i powtórki od odc. 1 VOD

Ile odcinków ma serial Zranione Ptaki? Kiedy i gdzie oglądać odcinki po polsku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej. Prezentujemy również streszczenia odcinków.

Serial Zranione Ptaki po polsku

Zranione Ptaki to turecki serial, który można było oglądać w telewizji TVP 2 od marca 2021 do stycznia 2023. Odcinki emitowane były pięć razy w tygodniu o godzinie 18:45.

Zranione Ptaki odc 202 wyemitowany w formie powtórki zostanie w poniedziałek 9 stycznia. Popołudniu nastąpi już premiera serialu Akacjowa 38.

Zranione Ptaki wszystkie odcinki VOD. Gdzie obejrzeć odc. 1?

Zobacz również: Czy powstanie odcinek 203?

,

Jeśli nie oglądaliście serialu Zranione Ptaki w TVP 2, a wciąż szukacie serialu po polsku, to wszystkie odcinki można obejrzeć jeszcze na platformie TVP VOD. To świetny sposób, aby zacząć oglądanie od Zranione Ptaki odc. 1.

Zranione Ptaki ile odcinków?

Turecki tytuł serialu to „Yaralı Kuşlar”. Ile odcinków mają Zranione Ptaki? W Turcji powstało 165 odcinków, ale jak wiadomo tam są one nieco dłuższe. W Polsce można się wyemitowane zostaną 202 odcinki. Ostatni już 6 stycznia.

Gdzie oglądać powtórki po polsku? Ostatni odcinek Zranione Ptaki w TVP 2 powtarzany jest następnego dnia po emisji o godzinie 13:15. Ponadto tradycyjnie już wszystkie odcinki po polsku trafiają na TVP VOD, gdzie dostępne są za darmo, tuż po emisji w telewizji. Dzięki temu nie trzeba szukać serialu na CDA, Dailymotion czy innych tureckich serwisach.

OGLĄDAJ ZRANIONE PTAKI NA TVP VOD

Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w kolejnych odcinkach, to prezentujemy streszczenia odcinków.

Zranione Ptaki streszczenia odcinków po polsku

Zranione Ptaki odcinek 199 streszczenie

Hülya spotyka się z siostrą. Melis każe jej trzymać Leventa i Meryem z dala od siebie i przekonać Bahadira, żeby pozwolił jej wrócić do holdingu. Tymczasem Levent i Meryem coraz bardziej się do siebie zbliżają. Dogan odnajduje miejsce, w którym jest przetrzymywana Mine i czeka na właściwy moment, żeby ja uwolnić. Hülya próbuje przekonać Bahadira, że Melis powinna wrócić do pracy, a Meryem ma się trzymać z daleka od Leventa, dopóki Melis nie dojdzie do siebie. Levent natomiast planuje oświadczyć się Meryem. Melis pojawia się w rezydencji. Rozmowa z Bahadirem nie przebiega po jej myśli, na domiar złego widzi, jak Levent oświadcza się Meryem. Melis poprzysięga zemstę.

Zranione Ptaki odcinek 200 streszczenie

Wściekła Melis próbuje wyprowadzić z rezydencji Ömera, ale nagłe pojawienie się Hülyi psuje jej plan. Dogan związuje ludzi ojca Mine i razem z dziewczyną wraca do domu. Bahadir ma wyrzuty sumienia z powodu romansu z Asli. Postanawia wyznać Hülyi prawdę. Asli dostaje boleści, więc Yasar zabiera ją do szpitala, świadkiem tej sytuacji jest Hülya. Levent, Meryem i Ömer udają się na ślub Ayse i Cemila. Dogan i Mine coraz bardziej się do siebie zbliżają. Na weselu miłość dosłownie wisi w powietrzu: Cemil i Ayse, Dogan i Mine, a przede wszystkim Meryem i Levent nie kryją już swoich uczuć. Pięknemu obrazkowi z ukrycia przygląda się żądna zemsty Melis. Tymczasem w rezydencji Hülya odkrywa, że Asli jest w ciąży, a ojcem jest Bahadir. Na wieść o tym Bahadr jest w szoku.

Zranione Ptaki odcinek 201 streszczenie

Przepełniony szczęściem Levent wyznaje Meryem miłość. W końcu także i Meryem zdobywa się na wyznanie swoich uczuć. Świadkiem tej sceny jest Melis. W odwecie Melis porywa Ömera. Tymczasem w rezydencji Hülya zmusza Asli, żeby wyznała kto jest ojcem jej dziecka. Bahadir jest w szoku, ale jednoznacznie oświadcza, że weźmie odpowiedzialność za swojego potomka. Kiedy weselni goście zauważają zniknięcie chłopca, rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania. Meryem obwinia się o to, że spuściła chłopca z oczu. Hülya jest przekonana, że to Melis stoi za porwaniem Ömera. Cemilowi udaje się skontaktować z Nurgül. Podczas telefonicznej rozmowy z Leventem kobieta wyznaje mu całą prawdę o Ömerze, sugeruje też, że Melis współpracowała z Tekinem. Levent nie może uwierzyć, że Ömer to w rzeczywistości jego syn Efe. Hülya czuje, że grunt pali jej się pod nogami. Zabiera z rezydencji biżuterię i zamierza uciec, zabierając ze sobą Melis. Meryem i Levent odnajdują notatkę, którą Ulviye spisała zanim dostała ataku serca.

Zranione Ptaki odcinek 202 streszczenie

Levent jest zszokowany faktem, że to Hülya odpowiada za śmierć jego żony Rany i zaginięcie synka. W obawie przed gniewem szwagra, Hülya w popłochu opuszcza rezydencję. Przed odejściem spycha Asli ze schodów. Dziewczyna nie odnosi poważnych obrażeń, lecz w wyniku upadku traci dziecko. Ojciec Mine odpuszcza córce. Obiecuje, że nie będzie zmuszał jej do małżeństwa, ani też narzucał stylu życia. Dogan zbiera się na na odwagę i wyznaje Mine swoje uczucia. Levent i Meryem jadą jednak za nią w nadziei, że doprowadzi ich do Melis i Ömera. Cemil każe też policji namierzyć numer kobiety. Ekipy docierają do magazynu, w którym Melis przetrzymuje Ömera i odcinają jej drogę ucieczki. Hülya bezskutecznie próbuje przekonać Leventa, co do swojej niewinności. Obie kobiety zostają aresztowane. Ülviye zwalnia Asli. Dziewczyna odchodzi z rezydencji. Levent i Meryem pobierają się.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo