Zranione Ptaki odcinek 165 – streszczenie szczegółowe odcinka: Tekim grozi Meryem

Zranione Ptaki odcinek 165 streszczenie. Kiedy i gdzie oglądać? Co się w nim wydarzy? Tekin wysyła Meryem film z pogróżkami. Z kolei w domu Metehanoglu trwają przygotowania do zaręczyn. Czy Levent pojawi się na nich?

Kiedy oglądać odcinek 165 w TV?

Zranione Ptaki odcinek 165 telewizja TVP 2 wyemituje we wtorek 15 listopada o godzinie 18:45. Streszczenie odcinka znajduje się poniżej. Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to jest to świetny sposób, aby to sprawdzić.

Natomiast jeśli przegapicie Zranione Ptaki odc. 165 15 listopada, to powtórka dostępna jest oczywiście na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), a także zostanie wyemitowana w TVP 2 w środę o godzinie 13:15.

Zranione Ptaki odcinek 165 streszczenie szczegółowe

Oto streszczenie szczegółowe serialu Zranione Ptaki 165: W domu Metehanoglu wszystko jest gotowe do zaręczyn. Wszyscy czekają z niecierpliwością na pojawienie się Leventa. Melis zaczyna tracić nadzieję, że mężczyzna przybędzie, to Levent pojawia się, dzięki czemu uroczystość może się rozpocząć.

,

Niespodziewanie przerywa ją Meryem, zdecydowana, żeby wyznać prawdę. W tym momencie dostaje jednak wiadomość od Tekina i wycofuje się. Z ciężkim sercem składa życzenia narzeczonym. Meryem z przerażeniem ogląda film, który dostała od Tekina. Mężczyzna znów jej grozi i oświadcza, że niedługo po nią przyjedzie.

Coraz wyraźniej widać, że Mine żywi uczucie do Dogana. On jednak nie dostrzega nikogo prócz Ayse. Oya jest wściekła, że Cemil ją ignoruje i podstępem ściąga do holdingu. Kiedy mężczyzna daje jej jasno do zrozumienia, że nic między nimi nie będzie, Oya postanawia się zemścić.

Meryem trudno jest znieść widok Leventa i Melis razem, do tego Ulviye wyraźnie sugeruje, że nie jest w ich domu mile widzianym gościem.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo