Zranione Ptaki odcinek 200 streszczenie szczegółowe odcinka. Powtórka VOD TVP

Zranione Ptaki 200 streszczenie odcinka oraz powtórka. Co wydarzy się w serialu? Zobacz opis oraz sprawdź gdzie i kiedy obejrzeć powtórki.

Zranione Ptaki 200 VOD

Zranione Ptaki odcinek 200 telewizja TVP 2 wyemituje w środę 4 stycznia o godzinie 18:45. Streszczenie odcinka znajduje się poniżej. Jeśli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to jest to świetny sposób, aby to sprawdzić.

Natomiast jeśli przegapicie Zranione Ptaki odc. 200 w środę, to powtórka dostępna jest oczywiście na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl), a także zostanie wyemitowana w TVP 2 w czwartek o godzinie 13:15.

Zranione Ptaki odcinek 200 streszczenie szczegółowe

W odcinku 200 serialu Zranione Ptaki wściekła Melis próbuje wyprowadzić z rezydencji Ömera, ale nagłe pojawienie się Hülyi psuje jej plan. Dogan związuje ludzi ojca Mine i razem z dziewczyną wraca do domu. Bahadir ma wyrzuty sumienia z powodu romansu z Asli. Postanawia wyznać Hülyi prawdę.

,

Asli dostaje boleści, więc Yasar zabiera ją do szpitala, świadkiem tej sytuacji jest Hülya. Levent, Meryem i Ömer udają się na ślub Ayse i Cemila. Dogan i Mine coraz bardziej się do siebie zbliżają.

Na weselu miłość dosłownie wisi w powietrzu: Cemil i Ayse, Dogan i Mine, a przede wszystkim Meryem i Levent nie kryją już swoich uczuć. Pięknemu obrazkowi z ukrycia przygląda się żądna zemsty Melis.

Tymczasem w rezydencji Hülya odkrywa, że Asli jest w ciąży, a ojcem jest Bahadir. Na wieść o tym Bahadr jest w szoku.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo