Zranione Ptaki odcinek 92 streszczenie

Zranione Ptaki 92 streszczenie szczegółowe odcinka. Co wydarzy się w odcinku, który wyemitowany zostanie w piątek 1 lipca? Zobacz gdzie i kiedy można obejrzeć powtórkę.

Zranione Ptaki odc. 92 można obejrzeć we wtorek 2 sierpnia o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Powtórka w TV wyemitowana zostanie w środę o 13:15. Ponadto wszystkie odcinki Zranione Ptaki dostępne są na TVP VOD.

Zranione Ptaki 92 streszczenie odcinka

W 92. odcinku serialu Zranione Ptaki Meryem kilkakrotnie podejmuje próbę wyznania Leventowi prawdy o Ömerze i o pojawieniu się jego matki, jednak zawsze coś staje jej na przeszkodzie.

Tymczasem Levent zamawia pierścionek zaręczynowy dla Meryem. Melis przechwytuje pierścionek, zmuszając Leventa do zmiany planów. Przy okazji Levent zwierza się Ulviye, że zamierza znów założyć rodzinę, nie wyjawia jednak, kim jest jego wybranka.

,

Bedriye cieszy się, że między Cemilem a Ayse się nie układa. Żeby jeszcze bardziej pogorszyć ich relacje, celowo wylewa wybielacz na ulubioną koszulę wnuka. Nurgül podburza Durmusa przeciwko Neriman.

Jeśli przegapiliście odcinek w TVP 2, to powtórki można obejrzeć w telewizji lub na TVP VOD.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo