Żużel na żywo w internecie. Gdzie można obejrzeć transmisję online?

Żużel na żywo w formie transmisji TV lub online ogląda mnóstwo kibiców. Już wkrótce rozpocznie się nowy sezon PGE Ekstraligi. Zobacz gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo i legalnie.

Mecze na żywo w internecie RELACJE LIVE

Śledź wyniki na żywo w hitweb.pl

Oglądaj na Player.PL TRANSMISJA ONLINE

Transmisje ze Speedway Grand Prix na żywo i powtórki VOD. Wykup pakiet Eurosport. Pakiet roczny już za 99 zł, miesięczny za 15 zł.
15 ZŁ OGLĄDAJ

PGE Ekstraliga i 1 liga TRANSMISJA ONLINE

Transmisje z PGE Ekstraligi i eWinner 1.Ligi Żużlowej na Canal+ Online. Uzyskasz tam dostęp zarówno do Canal Plus, jak i Eleven Sports.

Żużel to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Ma ona naprawdę wielu fanów, a transmisje i mecze na żywo cieszą się dużym zainteresowaniem. Zobacz gdzie oglądać transmisje z PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz Speedway Grand Prix. Zobacz gdzie oglądać żużel na żywo w TV i live stream z każdego meczu.

PGE Ekstraliga na żywo – transmisje w TV

[better-ads type=’banner’ banner=’8594′ ]

Oczywiście najpopularniejszą ligą żużlową jest PGE Ekstraligi. Mecze na żywo odbywają się zazwyczaj w piątki i niedziele, chyba że musiały zostać przełożone. W sezonie 2022 transmisje z PGE Ekstraligi na żywo pokazywać będą Eleven Sports 1 oraz Canal+ Sport 5 (jest to kanał, który zastąpił nSport+).

Zarówno w piątki, jak i niedziele odbywają się po dwa mecze. W piątek żużel na żywo pokazuje Eleven Sports 1, a w niedziele Canal+ Sport 5.

Speedway Grand Prix transmisje 2022

Oprócz PGE Ekstraligi solą żużla jest Speedway Grand Prix. Od 2022 roku Na żywo można je oglądać w telewizji TTV oraz w internecie na platformie Player. Zarówno jako live streaming, jak i powtórki VOD.

Speedway Grand Prix 2022 składa się z jedenastu rund. Cztery z nich odbędą się w Polsce (Warszawa, Gorzów, Wrocław, Toruń). Już w sobotę 25 czerwca odbędzie się Grand Prix Polski w Gorzowie. Poniżej prezentujemy terminarz Grand Prix:

 • GP Gorican (Chorwacja) – 30 kwietnia
 • GP Warszawa (Polska) – 28 maja
 • GP Praga (Czechy) – 4 czerwca
 • GP Teterow (Niemcy) – 25 czerwca
 • GP Gorzów (Polska) – 13 sierpnia
 • GP Cardiff (Wielka Brytania) – 27 sierpnia
 • GP Wrocław (Polska) – 10 września
 • GP Vojens (Dania) – 17 września
 • GP Malila (Szwecja) – 1 października
 • GP Toruń (Polska) – 5 listopad
 • GP Oceanii

Gdzie oglądać mecze eWinner 1. Ligi?

Mecze żużlowe eWinner 1. Ligi również można oglądać w telewizji, ale nie wszystkie. W poprzednich sezonach wybrane spotkania pokazywał kanał nSport+, który w 2022 roku zmienił się w Canal+ Sport. Transmisje z żużla dostępne są również w internecie.

Warto jeszcze odnotować, że Indywidualne Mistrzostwa Świata (IMŚ) transmituje telewizja Eurosport.

Żużel na żywo w internecie

Oczywiście nie wszyscy kibice mogą oglądać transmisje w TV, dlatego zastanawiają się gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie? Jest kilka opcji, aby oglądać live stream. Najbardziej korzystnie wypada platforma Canal+ Online, gdzie można uzyskać dostęp zarówno do telewizji Eleven Sports 1 i kanałów Canal Plus. Obecnie trwa promocja związana ze startem PGE Ekstraligi i miesięczny dostęp do Canal+ Online można wykupić w cenie 10 zł na miesiąc.

Inną opcją jest platforma Player, która również oferuje dostęp do obu kanałów TV. Cenowo wypada to jednak mniej korzystnie. Oczywiście można wykupić oba kanały osobno. Eleven Sports 1 online kosztuje 15 zł na miesiąc i oferuje go zarówno Player, IPLA, WP Pilot, jak i ElevenSports.pl.

Ponadto żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić jako relację live online. Większość oczywiście woli live streaming i transmisje online.

FAQ

 • Gdzie oglądać transmisje z żużla za darmo?

Transmisje z żużla można oglądać w kilku kanałach TV. Sprawdź listę rozgrywek i praw transmisyjnych.

 • Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie?

Live stream z meczów żużla udostępnia kilka platform online m.in.: Canal+ Online, Player.

.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. ja mam pakiet eurosportu w player, koszt nieduży a będą wszystkie transmisje, można sobie je cofnąć do 2 godzin (te prowdzone na żywo) albo obejrzeć na drugi dzień

 2. Jak wykupi się pakiet Player to można bez problemu oglądać eurosport, tylko 15zł miesięcznie a tyle przyjemności i radości z oglądania.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo