Żużel na żywo w internecie. Gdzie można obejrzeć transmisję online?

Żużel na żywo w internecie za darmo. Gdzie oglądać transmisje online, live stream i relacje live? Zobacz w jaki sposób śledzić mecze PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żuzlowej lub Speedway Grand Prix na żywo.

Gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie za darmo? Sprawdź prawa do transmisji z PGE Ekstraligi, eWinner 1. Ligi Żużlowej oraz Speedway Grand Prix. Żużel to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w Polsce. Ma ona naprawdę wielu fanów, a transmisje i mecze na żywo cieszą się dużym zainteresowaniem.

PGE Ekstraliga na żywo – transmisje w TV

Oglądaj na Player.PL TRANSMISJA ONLINE

Transmisje ze Speedway Grand Prix na żywo i powtórki VOD. Wykup pakiet Eurosport. Pakiet roczny już za 99 zł, miesięczny za 15 zł.
15 ZŁ OGLĄDAJ

PGE Ekstraliga i 1 liga TRANSMISJA ONLINE

Transmisje z PGE Ekstraligi i eWinner 1.Ligi Żużlowej na Canal+ Online. Uzyskasz tam dostęp zarówno do Canal Plus, jak i Eleven Sports.

Oczywiście najpopularniejszą ligą żużlową jest PGE Ekstraligi. Mecze na żywo odbywają się zazwyczaj w piątki i niedziele, chyba że musiały zostać przełożone. W sezonie 2023 transmisje z PGE Ekstraligi na żywo pokazywać będą Eleven Sports 1 oraz Canal+ Sport 5.

Zarówno w piątki, jak i niedziele odbywają się po dwa mecze. W piątek żużel na żywo pokazuje Eleven Sports 1, a w niedziele Canal+ Sport 5.

Speedway Grand Prix transmisje 2023

Oprócz PGE Ekstraligi solą żużla jest Speedway Grand Prix. Od 2022 roku SGP na żywo można oglądać w telewizji TTV oraz w internecie na platformie Player. Zarówno jako live streaming, jak i powtórki VOD.

Speedway Grand Prix 2023 składa się z dziesięciu rund. Trzy z nich odbędą się w Polsce (Warszawa, Gorzów, Toruń). Już w sobotę 29 kwietnia odbędzie się Grand Prix Gorican w Chorwacji. Poniżej prezentujemy terminarz Grand Prix:

 • 29 kwietnia GP Gorican (Chorwacja)
 • 13 maja GP Warszawa (Polska)
 • 3 czerwca GP Praga (Czechy)
 • 10 czerwca GP Teterow (Niemcy)
 • 24 czerwca GP Gorzów (Polska)
 • 15 lipca GP Malilla (Szwecja)
 • 12 sierpnia GP Ryga (Łotwa)
 • 2 września GP Cardiff (Wielka Brytania)
 • 16 września GP Vojens (Dania)
 • 30 września GP Toruń (Polska)

Gdzie oglądać mecze eWinner 1. Ligi?

Mecze żużlowe eWinner 1. Ligi również można oglądać w telewizji, ale nie wszystkie. W poprzednich sezonach wybrane spotkania pokazywał kanał nSport+, który w 2022 roku zmienił się w Canal+ Sport 5. Transmisje z żużla dostępne są również w internecie.

Warto jeszcze odnotować, że Indywidualne Mistrzostwa Świata (IMŚ) transmituje telewizja Eurosport.

Żużel na żywo w internecie

Oczywiście nie wszyscy kibice mogą oglądać transmisje w TV, dlatego zastanawiają się gdzie można obejrzeć żużel na żywo w internecie? Jest kilka opcji, aby oglądać live stream. Najbardziej korzystnie wypada platforma Canal+ Online, gdzie można uzyskać dostęp zarówno do telewizji Eleven Sports 1 i kanałów Canal Plus.

Inną opcją jest platforma Player, która również oferuje dostęp do obu kanałów TV. Cenowo wypada to jednak mniej korzystnie. Oczywiście można wykupić oba kanały osobno. Eleven Sports 1 online kosztuje 15 zł na miesiąc i oferuje go zarówno Player, Polsat BOX GO, WP Pilot, jak i ElevenSports.pl.

Ponadto żużel na żywo w internecie za darmo można śledzić jako relację live online. Większość oczywiście woli live streaming i transmisje online.

FAQ

 • Gdzie oglądać transmisje z żużla za darmo?

Transmisje z żużla można oglądać w kilku kanałach TV. Sprawdź listę rozgrywek i praw transmisyjnych.

 • Gdzie obejrzeć żużel na żywo w internecie?

Live stream z meczów żużla udostępnia kilka platform online m.in.: Canal+ Online, Player.

.

2 komentarze
Wyświetl wszystko Najbardziej pomocne Najpopularniejsze Najniżej oceniane Dodaj swoją opinię
 1. ja mam pakiet eurosportu w player, koszt nieduży a będą wszystkie transmisje, można sobie je cofnąć do 2 godzin (te prowdzone na żywo) albo obejrzeć na drugi dzień

 2. Jak wykupi się pakiet Player to można bez problemu oglądać eurosport, tylko 15zł miesięcznie a tyle przyjemności i radości z oglądania.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo