Żużel na żywo. Włókniarz – Sparta transmisja. Mecz online za darmo

Żużel na żywo w TV i internecie. Już w niedzielę w PGE Ekstralidze odbędzie się ciekawy mecz Włókniarz – Sparta. Gdzie oglądać transmisję w TV i żużel na żywo online?

Transmisja z Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław. Gdzie oglądać żużel na żywo?

W niedzielę w 11. rundzie PGE Ekstraligi Tauron Włókniarz Częstochowa podejmie Betard Spartę Wrocław. Gdzie oglądać żużel na żywo? Transmisja TV z Włókniarz – Sparta live dostępna będzie w telewizji Canal+ Sport 5. Początek meczu o godzinie 19:15. Komentatorami będą Tomasz Dryła oraz Patryk Malitowski..

Włókniarz – Sparta online za darmo. Gdzie oglądać live stream?

Z pewnością wielu kibiców chciałoby oglądać mecz Włókniarz – Sparta online za darmo. Czy jest taka możliwość? Gdzie oglądać żużel na żywo w internecie w legalny sposób. Live stream z meczu Unia – Włókniarz udostępnia Canal+ Online. Ponadto C+ Sport 5 dostępny jest na Playerze.

Częstochowa – Wrocław? Kto będzie górą dzisiaj? Betard Sparta Wrocław jest liderem PGE Ekstraligi. Zgromadziła 23 punkty. Do tej pory wygrała wszystkie dziesięć meczów. Tauron Włókniarz Częstochowa jest na trzeciej pozycji i ma 17 oczek.

,

Wrocławianie pokonali Włókniarza tylko dwoma punktami w pierwszym spotkaniu na swoim torze, co oznacza, że walka o punkt bonusowy jest otwarta. Częstochowianie mają realne szanse na zwycięstwo dzięki formie Madsena, Woryny i Drabika, a Sparta dołożyła dziesiąte zwycięstwo do swojego konta, mierząc się z trudnym zadaniem w Krośnie. Obie drużyny należą do najlepszych w rundzie zasadniczej, co sugeruje, że mecz będzie bardzo zacięty.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo