Zwerbowany sezon 2. Data premiery, kiedy na Netflix?

Zwerbowany sezon 2. Kiedy data premiery? Czy Netflix zamówi nowe odcinki? O czym opowiada serial, ile ma odcinków i jaka jest jego obsada?

O czym jest serial Zwerbowany?

Serial Zwerbowany (sezon 1) ukazał się na platformie Netflix 16 grudnia 2022 roku. Bardzo szybko zyskał popularność i podbił listę najczęściej oglądanych seriali. Póki co nie może rywalizować z Wednesday, ale już po dwóch dniach jest w TOP 4. O czym opowiada serial Zwerbowany, w którym główną rolę odgrywa Noah Centineo.

Zatrudniony w CIA początkujący prawnik Owen Hendricks zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na szczeblu międzynarodowym, gdy dawna pracownica grozi, że ujawni prawdę o długoletniej relacji łączącej ją z agencją, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa.

Zwerbowany sezon 2 kiedy data premiery?

Po obejrzeniu wszystkich odcinków każdy z widzów zadaje sobie pytanie kiedy data premiery Zwerbowany sezon 2? Tego póki co nie wiadomo, ponieważ dopiero co ukazał się pierwszy sezon, ale cała historia pokazuje, że nowe odcinki mogą powstać, a mając na uwadze popularność serialu, to Netflix z pewnością zamówi sezon 2 serialu Zwerbowany. Jak tylko ukaże się data premiery, to o tym poinformujemy.

Ile odcinków ma serial Zwerbowany?

Zwerbowany – ile ma odcinków? Pierwsza część składa się z ośmiu odcinków. Każdy z nich trwa około 55 minut. Można zakładać, że sezon 2 również będzie liczył tyle odcinków. Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu, to zachęcamy do zajrzenia na Netflixa.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo