Zwerbowany sezon 2. Data premiery, kiedy na Netflix?

Zwerbowany sezon 2. Kiedy data premiery? Czy Netflix zamówi nowe odcinki? O czym opowiada serial, ile ma odcinków i jaka jest jego obsada?

O czym jest serial Zwerbowany?

Serial Zwerbowany (sezon 1) ukazał się na platformie Netflix 16 grudnia 2022 roku. Bardzo szybko zyskał popularność i podbił listę najczęściej oglądanych seriali. Póki co nie może rywalizować z Wednesday, ale już po dwóch dniach jest w TOP 4. O czym opowiada serial Zwerbowany, w którym główną rolę odgrywa Noah Centineo.

Zatrudniony w CIA początkujący prawnik Owen Hendricks zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę na szczeblu międzynarodowym, gdy dawna pracownica grozi, że ujawni prawdę o długoletniej relacji łączącej ją z agencją, chyba że zostanie oczyszczona z zarzutów popełnienia poważnego przestępstwa.

Zwerbowany sezon 2 kiedy data premiery?

Po obejrzeniu wszystkich odcinków każdy z widzów zadaje sobie pytanie kiedy data premiery Zwerbowany sezon 2? Mając na uwadze popularność serialu, od początku można byłoby pewnym, że Netflix zamówi sezon 2 serialu Zwerbowany. I tak rzeczywiście się stało. Pod koniec stycznia Netflix oficjalnie potwierdził zamówienie drugiego sezonu. Jak tylko ukaże się data premiery, to o tym poinformujemy.

,

Ile odcinków ma serial Zwerbowany?

Zwerbowany – ile ma odcinków? Pierwsza część składa się z ośmiu odcinków. Każdy z nich trwa około 55 minut. Można zakładać, że sezon 2 również będzie liczył tyle odcinków. Jeśli jeszcze nie oglądaliście pierwszego sezonu, to zachęcamy do zajrzenia na Netflixa.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo