Zwierzęta na wsi karty pracy dla przedszkolaków

Wieś to temat szeroko omawiany w przedszkolu. “Zwierzęta na wsi”, “Wiejskie podwórko”, “Zwierzęta wiejskie małe i duże” – to tylko niektóre z tematów. Przygotowaliśmy zestaw kart pracy o wsi i zwierzętach. Przez najbliższe dni karty pracy dla przedszkolaków w PDF można pobrać za darmo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 46 STRON KART PRACY O ZWIERZĘTACH

Na wsi karty pracy

Zestaw kart pracy “zwierzęta wiejskie” składa się z 40 stron do druku z zadaniami dostosowanymi dla przedszkolaków. Poziom trudności jest zróżnicowany, dlatego nada się z pracą z każdą grupą wiekową.

Pobierz również grę “Ja mam, kto ma? – zwierzęta wiejskie”

W większości przedszkoli “Wiejskie podwórko” omawiane jest metodą zdalną, dlatego karty pracy świetnie sprawdza się w edukacji zdalnej, jak i stacjonarnie. Jeśli chcesz otrzymywać więcej darmowych pomocy dydaktycznych, to zachęcamy do zapisu do naszego newslettera. Przejrzysz również inne materiały do pobrania za darmo KLIKAJĄC TUTAJ.

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Karty pracy “Zwierzęta na wsi”

Obecnie dla czytelników serwisu rodzicielskieinspiracje.pl oferujemy możliwość darmowego pobrania kart pracy o wsi. Nie warto jednak tego odkładać na później, ponieważ promocja obowiązuje tylko do niedzieli. W kolejnych dniach karty pracy w pliku PDF będzie można zakupić w cenie 5 zł w sklepie drukatek.pl.

Karty pracy “Zwierzęta na wsi” można pobrać na dole strony. istnieje również możliwość zapisania dowolnej strony. Wystarczy kliknąć na nią, a następnie skorzystać z opcji “Pobierz plik do druku”.

Pobierz “Na wsi karty pracy” wies-karty-pracy-drukatekPL.pdf – Pobrano 5933 razy – 8 MB

Zapraszamy również do zapoznania się z wielkim zestawem pomocy dydaktycznych. Wszystkie pakiety z 2020 roku można zakupić w cenie 49,99 zł za całość.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.