Życzenie VOD online. Premiera na Disney+

Gdzie obejrzeć Życzenie VOD online za darmo? Od wejścia tej animacji w kinie, sporo osób zastanawia się kiedy pojawi się na Disney Plus.

Życzenie – jubileuszowa animacja od Disneya

W 2023 roku firma The Walt Disney Company świętowała 100-lecie. Jedną z częścią obchodów było wydanie bajki „Życzenie”. To magiczna opowieść o nastoletniej dziewczynie o imieniu Asha, która wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie kosmiczna siła – gwiazdka o ogromnej mocy. Wraz ze swoim wiernym towarzyszem, koziołkiem Valentino, stawiają czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność.

Gdzie obejrzeć Życzenie VOD online?

„Życzenie” w kinach pojawiło się w listopadzie. Produkcja ta nie spotkała się z rekordowym zainteresowaniem i sporo osób zastanawiało się gdzie obejrzeć Życzenie online za darmo. Obecnie nie trzeba już szukać na Zalukaj, CDA itp, ponieważ animację można obejrzeć już legalnie. Niestety póki co nie za darmo. Film można zakupić na Prime Video. Kiedy premiera na Disney Plus? Tego na razie nie wiadomo.

Dla wszystkich dzieci, którym podobała się ta bajka, polecamy kolorowanki Życzenie do wydruku.

,

Czy warto obejrzeć Życzenie?

Opinie na temat filmu „Życzenie” są zróżnicowane. Niektórzy recenzenci chwalą film za solidne wykonanie, mieszankę nowoczesnych i tradycyjnych technik animacji oraz magiczną podróż w świat marzeń, która może zachwycić zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Jednakże, niektórzy krytycy wyrażają rozczarowanie, sugerując, że film może być wtórny i nie przynosić nowych doznań, a także krytykując scenariuszowe lenistwo i zachowawczość. A Wam jak się podoba Życzenie?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo